Tiger Knight İçin Gladyatör Arenası

Bu yazı 7 yıl önce eklendi.
admin

Oyuncuların büyük bir istekle talep ettiği ve sabırsızlıkla beklediği Gladyatör Arenası ve Roma İmparatorluğu, Tiger Knight’a sonunda geliyor.

tiger_knight_empire_war-1920x1080

Neredeyse 1 ay önce çıkan Tiger Knight: Empire War, Steam üzerinde en fazla oynanan oyunlar arasındaki yerini alarak, büyük bir başarı elde etti. Oyuncuların daima talep ettiği ve halen daha beklemekte oldukları Roma İmparatorluğu, gelecek olan yeni güncelleme sayesinde, oyuncuların seçilebilir imparatorlukları arasındaki yerini alacak. Bunun yanı sıra; Roma İmparatorluğu denilince akla ilk gelen Gladyatör Arenası ve lejyonerler, kendilerine özel silahları ve farklı taktiklerinin de gelmesi beklenen mükemmel bir güncelleme oyuncuları bekliyor.

tiger-knight-a-gladyator-arenasi-geliyor-9017102_7857_o

Yapılacak olan yeni güncellemeyle birlikte, oyuna 2 yeni harita da eklenecek. Aynı zamanda yeni bir oyun modunun da eklenmesi beklenen güncellemeyle beraber, Pont du Gard haritası sayesinde, ünlü Port du Gard Su Kemeri’nin muazzam manzarası eşliğinde savaşlar kızışacak. Diğer harita olan Colosseum Warfare ise; yeni oyun moduna özel olarak tasarlandı. Şimdilik bilinen tek şey; bu haritada görkemli gladyatör savaşlarının gerçekleşeceği..

Güncelleme henüz tam anlamıyla sunulmadı. Bu nedenle, daha fazla bilgi yer almazken; kısa sürede gelmesi de sürpriz olmaz.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar