Titanfall, Artık Ücretsiz!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

2014 yılında yayınlanmasıyla birlikte büyük beğeni toplayan Titanfall, Origin Access üyeleri için artık ücretsiz sunulacak. Bu son oyunla birlikte, Origin Access’in bedava oyun sayısı da 17’e yükselmiş oldu.

titan-small

Respawn Entertainment tarafından 2014 yılında sunulan ve oynayan hemen hemen herkesin çok beğendiği Titanfall, Origin Access kütüphanesine eklenmesiyle birlikte, ücretsiz oldu. Bu da demek oluyor ki; Origin Access üyeleri için, artık bu oyun ücretsiz olarak sunulacak. Titanfall’ın da listeye eklenmesiyle birlikte, toplamda sunulan oyun sayısı da 17’e yükselmiş oldu.

titanfall-oyun-pc-wallpaper

Üye olmak için aylık 5 dolar gibi düşük bir meblağa ihtiyaç duyacağınız Origin Access ‘in kütüphanesinde ise, şimdiye kadar; Dragon Age: Inquisition, Torchlight II, Dead Space gibi oyunlar yer almaktadır. Yeni bir yapılanma içerisinde olan Origin Access ‘e üye olmakla birlikte, sunulan oyunlara ücretsiz erişmenin yanı sıra, EA oyunlarına herkesten önce, yani 5 gün önceden erişebilme şansını ve Origin içeriklerine ise, %10 indirimli olarak sahip olma avantajlarına da ulaşabiliyorsunuz.

Kaliteli oyunları sırayla bünyesine katmayı hedefleyen Origin Access, oldukça hızlı bir ilerleme kaydediyor.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar