Titanfall, Artık Ücretsiz!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

2014 yılında yayınlanmasıyla birlikte büyük beğeni toplayan Titanfall, Origin Access üyeleri için artık ücretsiz sunulacak. Bu son oyunla birlikte, Origin Access’in bedava oyun sayısı da 17’e yükselmiş oldu.

titan-small

Respawn Entertainment tarafından 2014 yılında sunulan ve oynayan hemen hemen herkesin çok beğendiği Titanfall, Origin Access kütüphanesine eklenmesiyle birlikte, ücretsiz oldu. Bu da demek oluyor ki; Origin Access üyeleri için, artık bu oyun ücretsiz olarak sunulacak. Titanfall’ın da listeye eklenmesiyle birlikte, toplamda sunulan oyun sayısı da 17’e yükselmiş oldu.

titanfall-oyun-pc-wallpaper

Üye olmak için aylık 5 dolar gibi düşük bir meblağa ihtiyaç duyacağınız Origin Access ‘in kütüphanesinde ise, şimdiye kadar; Dragon Age: Inquisition, Torchlight II, Dead Space gibi oyunlar yer almaktadır. Yeni bir yapılanma içerisinde olan Origin Access ‘e üye olmakla birlikte, sunulan oyunlara ücretsiz erişmenin yanı sıra, EA oyunlarına herkesten önce, yani 5 gün önceden erişebilme şansını ve Origin içeriklerine ise, %10 indirimli olarak sahip olma avantajlarına da ulaşabiliyorsunuz.

Kaliteli oyunları sırayla bünyesine katmayı hedefleyen Origin Access, oldukça hızlı bir ilerleme kaydediyor.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar