Türkiye online oyun piyasasında yeni bir dönemin başlangıcı

Bu yazı 9 sene önce eklendi.

Immortal King

Son zamanlarda, Kore ve ABD oyunları Türkiye oyun pazarında yer tutmuş durumda. Öte yandan Web oyunları ağırlıklı olarak Almanya ve Avrupa ülkeleri liderliğinde Türkiye’ye geliyor. Bir çoğu düşük kalite resimli olan bu SLG+RPG oyunları her zaman en seyrek ürün pazarı olmuştur.

Egzotik bir oyun gözardı edilmemeli

Yeni web oyunu Immortal King (IK) yaklaşık olarak 10 milyon oyuncusuyla Çin oyun platformu www.337.com tarafından 17 Ağustos 2011 tarihinde Türkiye’de yayına başlamıştır. Kayıtlı oyuncuların sayısı ilk günde 10 bini geçti. Brezilya’da da iyi bir performans gösteren bu oyunun 0.6 milyon kayıtlı kullancısı bulunmakta ve yayına girdiği günden bu yana 3 aylık süre zarfında 10 sunucuya ulaşmış durumdadır.

Oyuncular için yüksek IQ ile beyin fırtınası

IK yıkıcı savaş temalı bir oyundur. Oyuncular ekipmanları geliştirmeyi, sıralanmayı ve rakiplere karşı güçlü enerji ile muharebe etmeyi dikkate almalıdırlar. Ayrıca Kahramanlık hayalini gerçekleştirmek için PVP ordu savaş grubu da oluşturabilirler! Savaşmanın vermiş olduğu heyecan dışında görkemli sahneler, muhteşem özel efektler ve tam teşekküllü figürler sayesinde oyuncular  bu oyundan çok daha fazla zevk alacaklar.

2011 yılının ikinci yarısındaki favorilerden biri

Genelde IK Kore oyunları ile karşılaştırıldığında daha yüksek kaliteli resimleri, Alman oyunları ile karşılaştırıldığında daha ağır basan stratejik yönü ve ABD oyunları ile karşılaştırıldığında ise daha görkemli sahneleri göze çarpacaktır. Türkiye’de piyasaya sürülmesinden bu yana eleştirel övgülere sahip olan Immortal King şimdi 2011 yılının ikinci yarısında favori oyunlardan bir tanesidir.

Şimdi deneyin: http://www.337.com

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. Seyrüsefer dedi ki:

    Yeni bir dönemin başlangıcı olur mu bilmiyorum ama beğendim.. güzel oyun, bilgisayarı da hiç kasmıyor..