Türkiye online oyun piyasasında yeni bir dönemin başlangıcı

Bu yazı 13 yıl önce eklendi.

Immortal King

Son zamanlarda, Kore ve ABD oyunları Türkiye oyun pazarında yer tutmuş durumda. Öte yandan Web oyunları ağırlıklı olarak Almanya ve Avrupa ülkeleri liderliğinde Türkiye’ye geliyor. Bir çoğu düşük kalite resimli olan bu SLG+RPG oyunları her zaman en seyrek ürün pazarı olmuştur.

Egzotik bir oyun gözardı edilmemeli

Yeni web oyunu Immortal King (IK) yaklaşık olarak 10 milyon oyuncusuyla Çin oyun platformu www.337.com tarafından 17 Ağustos 2011 tarihinde Türkiye’de yayına başlamıştır. Kayıtlı oyuncuların sayısı ilk günde 10 bini geçti. Brezilya’da da iyi bir performans gösteren bu oyunun 0.6 milyon kayıtlı kullancısı bulunmakta ve yayına girdiği günden bu yana 3 aylık süre zarfında 10 sunucuya ulaşmış durumdadır.

Oyuncular için yüksek IQ ile beyin fırtınası

IK yıkıcı savaş temalı bir oyundur. Oyuncular ekipmanları geliştirmeyi, sıralanmayı ve rakiplere karşı güçlü enerji ile muharebe etmeyi dikkate almalıdırlar. Ayrıca Kahramanlık hayalini gerçekleştirmek için PVP ordu savaş grubu da oluşturabilirler! Savaşmanın vermiş olduğu heyecan dışında görkemli sahneler, muhteşem özel efektler ve tam teşekküllü figürler sayesinde oyuncular  bu oyundan çok daha fazla zevk alacaklar.

2011 yılının ikinci yarısındaki favorilerden biri

Genelde IK Kore oyunları ile karşılaştırıldığında daha yüksek kaliteli resimleri, Alman oyunları ile karşılaştırıldığında daha ağır basan stratejik yönü ve ABD oyunları ile karşılaştırıldığında ise daha görkemli sahneleri göze çarpacaktır. Türkiye’de piyasaya sürülmesinden bu yana eleştirel övgülere sahip olan Immortal King şimdi 2011 yılının ikinci yarısında favori oyunlardan bir tanesidir.

Şimdi deneyin: http://www.337.com

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. Seyrüsefer dedi ki:

    Yeni bir dönemin başlangıcı olur mu bilmiyorum ama beğendim.. güzel oyun, bilgisayarı da hiç kasmıyor..