Ubisoft İndirimleri Steam’de!

Steam üzerinden alacağını Ubisoft oyunlarında indirim başladı. Şirketin önde gelen oyunlarından olan Far Cry, The Crew, Assassin’s Creed gibi yapımlarda, %75’e kadar indirimler oyuncuları bekliyor.

steam-1

Ubisoft şirketi, başta çıkarttığı yeni oyunlar olmak üzere, Steam’da bulunan tüm oyunlarına, %75 indirim uyguladı. Bu indirimle birlikte, PC platformunda oyun keyfine varacak oyuncularında yüzü gülecek diyebiliriz. Çünkü henüz geçen sene çıkan Assassin’s Creed: Syndicate, %50 indirimle birlikte 89.50 TL’e, Tom Clancy’s Rainbox Six: Siege ise, 119.93 TL fiyatıyla uygulanan %33 indirimle birlikte nasibini almış durumda.

ubisoft-2

En fazla dikkat çeken oyun ise, daha yeni yani; bu ayın başında piyasaya çıkmasına rağmen %20 indirimle sunulan Far Cry: Primal ‘ın orijinal fiyatı olan 150 TL’nin 120 TL ‘e çekilmesi olarak gösteriliyor. Fakat bu indirimli oyunlara sadece Tom Clancy’s: The Division ‘u eklenmedi. İndirimli oyunların keyfine doymak isteyenler için bu fırsat süresiz değil elbette ki.

Eğer bu indirimli oyunlardan faydalanmak istiyorsanız, Ubisoft’un sahip olduğu oyunlara Steam üzerinden 28 Mart 2016 tarihine kadar satın alacağınızı hatırlatmakta fayda var.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir