Ubisoft İndirimleri Steam’de!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

Steam üzerinden alacağını Ubisoft oyunlarında indirim başladı. Şirketin önde gelen oyunlarından olan Far Cry, The Crew, Assassin’s Creed gibi yapımlarda, %75’e kadar indirimler oyuncuları bekliyor.

steam-1

Ubisoft şirketi, başta çıkarttığı yeni oyunlar olmak üzere, Steam’da bulunan tüm oyunlarına, %75 indirim uyguladı. Bu indirimle birlikte, PC platformunda oyun keyfine varacak oyuncularında yüzü gülecek diyebiliriz. Çünkü henüz geçen sene çıkan Assassin’s Creed: Syndicate, %50 indirimle birlikte 89.50 TL’e, Tom Clancy’s Rainbox Six: Siege ise, 119.93 TL fiyatıyla uygulanan %33 indirimle birlikte nasibini almış durumda.

ubisoft-2

En fazla dikkat çeken oyun ise, daha yeni yani; bu ayın başında piyasaya çıkmasına rağmen %20 indirimle sunulan Far Cry: Primal ‘ın orijinal fiyatı olan 150 TL’nin 120 TL ‘e çekilmesi olarak gösteriliyor. Fakat bu indirimli oyunlara sadece Tom Clancy’s: The Division ‘u eklenmedi. İndirimli oyunların keyfine doymak isteyenler için bu fırsat süresiz değil elbette ki.

Eğer bu indirimli oyunlardan faydalanmak istiyorsanız, Ubisoft’un sahip olduğu oyunlara Steam üzerinden 28 Mart 2016 tarihine kadar satın alacağınızı hatırlatmakta fayda var.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar