Ubisoft’un Planı Gün Yüzüne Çıktı!

Birçok oyunla sevenleri mutlu etmeyi ve heyecanlandırmayı başaran Ubisoft, kendine ait olan birçok oyuna mini DLC sunarak oyunları heyecanlandırmaya devam edecek!

2444869-trialsfusion

Ubisoft şirketi, kaliteli oyunlarıyla oyuncuların beğenisini kazanmayı her zaman bilmiştir. 2013 yılında çıkarttığı mini oyunlarından olan Far Cry: Blood Dragon ve Call of Juare: Gunsliger oyunları için gelen ilginin, satış rakamlarının ve olumlu tepkilerin, Ubisoft firmasını memnun etmeye yetmiştir. Bu kadar sevilen ve şirketi memnun eden oyunların ardından şirket; mini oyunların çıkartılmasına devam edeceğini açıklamıştı.

Bu iki oyunun popülerliğini daima üst seviyede tutan şirket, bunun yanı sıra Assassin’s Creed oyunun mini serisi olan AC: Chronicles serisini de piyasaya sürmeye devam etmişti. Bu serilerin ardından, Ana oyunlarının isimlerini kullanmak yerine, tamamen özgün ve kendi has oyunlar olan Trials Fusion ve Child of Light gibi mini oyunları piyasaya sürdü.

Son günlerde söylentiler olmasına rağmen, yeni sızdırılan bir bilgiye göre Ubisoft, mini oyunlara özel olarak DLC ‘leri piyasaya sürecek. Çıkartılacak olan bu DLC’lerden ilki olacak olan Trials Fusion oyunu için geliştirilen Blood Dragon DLC’si, şimdiden duyanları heyecanlandırdı.

3054657-jpg

DLC’nin asıl ismi, Trials of The Blood Dragon olarak belirlenmiş durumda. Bu DLC ile birlikte oyun, 80’li yılların retro bilim-kurgu temasıyla yoluna devam edecek.

Eğer yayınlanan bu tarzdaki DLC’ler yeterli ilgiyi görecek olursa; Watch Dosg, Far Cry ve Assassin’s Creed gibi oyunlara da DLC’ler yolda gibi görünüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir