Vindictus Europe Kapalı Beta Tarihi Açıklandı

Bu yazı 9 sene önce eklendi.

Vindictus Eu

Nexon Europe’un sunumuyla Vindictus: Xtreme ve Vindictus Europe 17 Ağustos günü Gamescom 2011’de görücüye çıkıyor. Nexon standını ziyaret edenler Vindictus: Xtreme‘in oynanabilir demosunu test etme şansına sahip olacaklar.

Vindictus uzun bir süredir Kuzey Amerika’da ve Kore’de oynanabiliyordu ve büyük başarı yakalamıştı. Avrupa’da da uzun zamandır sabırsızlıkla bekleniyordu. Nexon Europe sonunda Vindictus‘u Xtreme sürümü ile Avrupa’lı oyuncularla buluşturuyor. Free to Play modelinde yayınlanacak oyunun kapalı beta tarihi Eylül olarak açıklandı.

Vindictus: Xtreme, klasik Vindictus‘un zıplama ve hava kombolarını da destekleyen beat ‘em up versiyonu. Oyun Güney Kore’de Vindictus’tan ayrı olarak yayınlanmıştı. Batı’da da aynı yöntemin uygulanıp uygulanmayacağı henüz kesin değil.

Daha fazla bilgi için oyunun resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz: vindictus.nexoneu.com

Vindictus: Xtreme Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar