Vindictus Europe Kapalı Beta Tarihi Açıklandı

Bu yazı 12 sene önce eklendi.

Vindictus Eu

Nexon Europe’un sunumuyla Vindictus: Xtreme ve Vindictus Europe 17 Ağustos günü Gamescom 2011’de görücüye çıkıyor. Nexon standını ziyaret edenler Vindictus: Xtreme‘in oynanabilir demosunu test etme şansına sahip olacaklar.

Vindictus uzun bir süredir Kuzey Amerika’da ve Kore’de oynanabiliyordu ve büyük başarı yakalamıştı. Avrupa’da da uzun zamandır sabırsızlıkla bekleniyordu. Nexon Europe sonunda Vindictus‘u Xtreme sürümü ile Avrupa’lı oyuncularla buluşturuyor. Free to Play modelinde yayınlanacak oyunun kapalı beta tarihi Eylül olarak açıklandı.

Vindictus: Xtreme, klasik Vindictus‘un zıplama ve hava kombolarını da destekleyen beat ‘em up versiyonu. Oyun Güney Kore’de Vindictus’tan ayrı olarak yayınlanmıştı. Batı’da da aynı yöntemin uygulanıp uygulanmayacağı henüz kesin değil.

Daha fazla bilgi için oyunun resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz: vindictus.nexoneu.com

Vindictus: Xtreme Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Fifa 22`de Yeni Neler Var ? En Ucuz Nereden Alınır ?

2 sene önce
admin

Fifa 22`de Yeni Neler Var ?    Popüler futbol oyununda bu yıl yapılan en büyük değişiklik, kullandıkları arayüz temasını değiştirmek oldu. Açık renkler yerine mavi ve lacivert yeni tema seçildi. Arayüz tekni...

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 sene önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. seyfeddin dedi ki:

    gayet iyi