Walking dead:Michonne tanıtım videosu internete düştü

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

TWD_Michonne_E3_key_art_650px[1]
Televizyon Dünyası’nın sevilen yabancı yapımı The Walking Dead dizisi artık oyun oluyor.Kısa bir süre önce yeni projesini duyuran ve hemen ardından hayranlarının merakla beklediği oyun haline gelmeyi başaran Walking Dead Michonne’a ait beklenen fragman nihayet yayınlandı.

the-walking-dead-michonne-will-be-released-february-2016
Yapımcılığı Telltale Games’ in üstlendiği oyunun, yayınlanan video hayran kitlesinin büyük bir kısmına göre aslında video oyunun dizinin ana hikayesinden neredeyse bağımsız denilecek kadar farklı olduğunu göstermeye yarayan bir video olmuş ve daha piyasaya çıkmadan, oyuncuların beklentileri aşağıya çekerek, ilgi kaybına uğratmayı başarmış.

Oyuncuların, diziden bağımsız gördükleri yapım ise senaryo gereğince seriler halinde devam edeceğinin izlerini fazlasıyla taşımakta. Bu ne kadar ilgi çeker veya merak uyandırır bilinmez ama firma film havasını bu yönden yansıtmayı tercih etmiş. Merakla beklenen oyun 2016 yılının Şubat ayında görücüye çıkacağı duyumlar arasında.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar