Walking dead:Michonne tanıtım videosu internete düştü

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

TWD_Michonne_E3_key_art_650px[1]
Televizyon Dünyası’nın sevilen yabancı yapımı The Walking Dead dizisi artık oyun oluyor.Kısa bir süre önce yeni projesini duyuran ve hemen ardından hayranlarının merakla beklediği oyun haline gelmeyi başaran Walking Dead Michonne’a ait beklenen fragman nihayet yayınlandı.

the-walking-dead-michonne-will-be-released-february-2016
Yapımcılığı Telltale Games’ in üstlendiği oyunun, yayınlanan video hayran kitlesinin büyük bir kısmına göre aslında video oyunun dizinin ana hikayesinden neredeyse bağımsız denilecek kadar farklı olduğunu göstermeye yarayan bir video olmuş ve daha piyasaya çıkmadan, oyuncuların beklentileri aşağıya çekerek, ilgi kaybına uğratmayı başarmış.

Oyuncuların, diziden bağımsız gördükleri yapım ise senaryo gereğince seriler halinde devam edeceğinin izlerini fazlasıyla taşımakta. Bu ne kadar ilgi çeker veya merak uyandırır bilinmez ama firma film havasını bu yönden yansıtmayı tercih etmiş. Merakla beklenen oyun 2016 yılının Şubat ayında görücüye çıkacağı duyumlar arasında.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar