War Thunder: World of Planes kapalı betası başladı

War Thunder: World of Planes Kapalı Beta

Birds of Prey’in yapımcısı Gaijin Entertainment, yeni oyunları War Thunder: World of Planes‘in kapalı betasının başladığını duyurdu. CBT’de oyuncular 100’ün üzerinde uçağı gerçek 2. Dünya Savaşı senaryolarında kullanabilecekler.

Resmi duyuruya göre CBT birden çok aşama halinde gerçekleştirilecek ve test sürecinde Gaijin on binlerce oyuncuya War Thunder‘ı denetmeyi planlıyor.

War Thunder: World of Planes hakkında daha fazla bilgi ve üyelik için oyunun resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

War Thunder: World of Planes Beta Trailer

7 comments

  1. ne kadar iyi bir sistem kurulsada boyle oyunlar nadir tutuyor bunun en buyuk nedenleri ise pek ilgi çekici olmaması ve bu tür oyunlarda donma kasma gibi özelliklerinm çok yaşanması

    1. o konuda haklısın donma kasma olayı çok yaşanıyor ayrıca oyuncu sıkıntısı oldugu zamanda insan tek başına bunalacagını düşündüğü zamanda bu oyunları terk ediyor

  2. Her ne kadar yorumlarınıza katılsam da bu oyunun piyasadaki aynı kategori altında yayınlanan oyunlardan çok farklı olacağını düşünüyorum. Uzun yıllar online oyunlarla ilgilendim benimde en çok yakındığım konu “işte bu benim aradığım oyun” dediğiniz oyunlarda oyuncu sayısının fazla olmaması. Oyuncular oyun arayışı içine girdiği zaman oyunlarda kendilerine uygun bir konfigürasyon hikaye oyun akışı vs. aramaktansa bu tarz sitelerdeki yorumlarla yola çıkarak oyun seçiyorlar.Ben bunu yapılan en büyük yanlış olarak düşünüyorum. Yorumu yapan oyuncunun oyunda aradığı şey sizin aradıklarınız dan çok çok farklı olabilir.
    Yorumlar için teşekkür ederim.
    İyi oyunlar…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir