Warcraft, Oyun Sesleriyle Bütünleşti!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

En sevilen oyunlar arasında bulunan Warcraft oyununun sinemaya uyarlanacak olan filmi, yıl içerisinde çıkması bekleniyor. Yıl içerisinde sinemada karşımıza çıkacak filmin fragmanı, oyunun sesleriyle bütünleşti.

Warcraft-3[1]

Oynayan milyonlarca aktif oyuncuya sahip olmasının yanı sıra, beyaz perdede de ciddi bir artış ve beğeni kazanmayı hedefleyen World of Warcraft, mükemmel bir çalışmayla daha beğeniye sunuldu. Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru yayınlanan ilk fragmanıyla birlikte, oldukça yoğun ilgiye sahip olup, 20 milyonun üzerinde bir izlenmeye sahip olması, film için beklentilerin artmasına neden oldu.

Şimdilerde ise, Robert Mermet isimli bir YouTuber tarafından oyun sesleri eşliğinde tekrar entegre edilerek sunulması, oldukça etkileyici bir gösteriş sergiledi. Ortaya çıkan yeni video ise, oldukça eğlenceli görünüyor. 1995 yılında ilk olarak karşımıza çıkan WoW II için hazırlanan seslerden harmanlanan bir profesyonellik eseri sayesinde, video ses getireceğe benziyor.

Bunun en büyük sebebi ise, ilk çıktığı zamanlardaki kemik kullanıcı kitlesinin özlemiş olduğu bir şeyin giderilmesinde katkısı olması geliyor.

Yönetmen olarak Duncan Jones seçilen film, 10 Haziran 2016 yılında ülkemizle birlikte, tüm dünyada gösterime girecek.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar