Watch Dogs 2’un İçine Ubisoft Yeni Oyunu Mu Gizlemiş?

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Watch Dogs 2 daha çıkış yapmadan meraklandıran haberler gelmeye başladı.

watch_dogs_2_banner

Ubisoft’un önümüzdeki gün çıkış yapacak oyunu Watch Dogs 2’yi erken erişim sağlayabilen bazı oyuncular olmuş bile. Daha önce çıkarmış olduğu oyunlardan da bilindiği üzere, yeni oyunları içerisine gizli mesajlar eklemekten hoşlanan firma muhtemelen Watch Dogs 2’ye de birkaç mesaj gizlemiş olduğu ortaya çıktı.

Oyunun ilerleyişi esnasında bir hackleme olayı gerçekleştiriyoruz ve bu olay sonucunda bir videoya erişim yetkisine sahip oluyoruz. Kovboy filmlerinde çalan müzikler tarzında bir fon müziği, ekranda ise uzaydan görüntüler yer almakta. Ubisoft’un yeni oyununa dair bir ipucu olduğu düşünülen bu video, önümüzdeki yıllarda bir bilim kurgu oyunuyla karşı karşıya olacağımızı gösteriyor olabilir mi?

Youtube üzerinden videoya atılan yorumları incelediğinizde, birçok kullanıcının aklına ilk olarak “Cowboy Bebop” geldiğini tahmin etmek zor olmuyor. Oyun yarın Xbox ve PS 4 için görücüye çıkıyor, bilgisayar kullanıcıları ise oyunu oynayabilmek için bir hafta daha beklemek zorundalar. Videoya yukarıdan ulaşabilir ve izleyebilirsiniz, düşüncelerinizi yorum olarak atarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

PBE 6.24 Güncellemesi

8 yıl önce
admin

Sürekli bir yeniliğin olduğu PBE sunucusunda hareketli bir dönemdeyiz. Yaklaşan kış mevsimiyle birlikte, vadiyi kar kaplamak üzere. Geçtiğimiz haftalarda geleceği bildirilen kış haritası zamanında oyunun...

Dönüşümlü Oyun Modları Tekrar Devrede

8 yıl önce
admin

Sihirdarları sevindiren haber yeniden geldi. League of Legends oynama zevkinizi bambaşka bir boyuta taşıyan sınırlı oyun modları yeniden devreye girdi. Riot Games paylaştığı haberle birlikte sihirdarları...

Yazıyla İlgili Yorumlar