Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

Bu yazı 6 ay önce eklendi.
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC için Epic Games Store ile Ubisoft Store’da oyunun tamamen ücretsiz oynanabileceği belirtildi. Oyunu ücretsiz olarak oynayıp denemek isteyen oyuncular için ise ön yükleme açıldı. Hem tek oyunculu hem de çok oyunculu olarak ücretsiz olarak oynanabilecek oyun, satın almak isteyen oyuncular için bir deneme niteliğinde olacak.

Oyuna ücretsiz sahip olacak olan oyuncular oyunda yer alan yerel barlarda dart oyunu, boks dövüşlerine katılmak gibi etkinlikleri de deneyimlemiş olacak. Ayrıca Skyle Larsen görevine kadar da oyunu hikaye modunda oynayabileceksiniz. Üstelik oyun ilerlemelerinizi kaydederek daha sonra satın almak isterseniz kaldığınız yerden oynamaya devam edebileceksiniz.

Tüm bunlara ek olarak Ubisoft oyunu deneyip satın almaya karar verenler içinde bir indirim takvimi duyurdu.

Xbox: 23 Mart – 15 Nisan 2021 tarihleri arasında Standart ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 indirim.
PlayStation: 24 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında Standart ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 ve sezon kartında yüzde 25 indirim.
Windows PC için Ubisoft Store: 18 Mart – 9 Nisan 2021 tarihleri arasında Standart, Gold ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 ve de sezon kartında yüzde 25 indirim.
Windows PC için Epic Games Store: 25 Mart – 8 Nisan 2021 tarihleri arasında Standart, Gold ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 ve sezon kartında yüzde 25 indirim.
Stadia: 25 – 29 Mart 2021 tarihleri arasında Standart, Gold ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 ve sezon kartında yüzde 25 indirim.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

6 ay önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Microsoft, Discord`u Yaklaşık 10 Milyar Dolar Bedelle Satın Almak İstiyor

6 ay önce
admin

Microsoft, Bethesda, Arkane, id Software gibi pek çok oyun stüdyosunu satın alarak oyun sektöründeki ağırlığını arttırmıştı.  Şimdi ise oyuncuların yoğun olarak kullandığı sohbet platformu Discord`u satın almak...

Yazıyla İlgili Yorumlar