Wildstar Ücretsiz Oluyor

Bu yazı 9 yıl önce eklendi.
MERLIN

MMO oyunları arasında oldukça takipçisi ve dünya çapında sevilen bir oyun olan Wildstar , free to play yani ücretsiz olacak.

NCSOFT ve Carbine Studios firmalarının resmi internet sitesinde yaptıkları açıklamalar sonrasında oyunun artık ücretsiz olacak oyunculara sunulacağını açıkladılar. Wildstar yapımcıları her ne kadar ücretsiz olsada güncellemelerin ve desteğin devam edeceğini belirtiyorlar.

wildstar1

 

Wildstar oyununun üzerinden hiçbir zaman desteklerini çekmeyeceklerini hatta ücretsiz olacağından dolayı milyonlarca insanın oynayacağı için daha da üzerine düşülmesi gerektiğini dile getiriyorlar.

Wildstar Ücretli Oyuncular Ne Olacak?

Oyunun ücretsiz olacağını duyan ve ücretli oyuncuların kafasında “peki biz ne olacağız?” gibi sorular oluşuyor. Ancak bu konu ile alakalı firma tarafından her hangi bir açıklama bulunmuyor.

Wildstar’ı ücretli oynayan bir çok oyuncu , kendilerine haksızlık edildiğini düşünüyor ve oyundan soğuduklarını dile getiriyorlar. Hatta oyunun belirli bir süre sonra tamamen paraya döneceğinizi ve parayı bastıran karakterini kuvvetlendireceğini tahmin ediyorlar. Parası olan daha fazla karakterini geliştirecek ve bu işte ticarete doğru sürüklenince oyundan iyicene soğuyacaklarını belirtiyorlar.

ws2

 

Wildstar yapımcıları NCSOFT ve Carbine Studios firmaları free to play oyun açıklamasından sonra bir de video yayınladılar. Bu videoyu alt kısımda görebilir ve izleyebilirsiniz.

MMOTR.com olarak bizde bir oyunun ticari bakımdan insanlara zarar vermemesini desteklemekteyiz. Umarız ki bu durum ticarete dönerek farklı durumlara sürüklenmez ve herkes keyifli bir oyun oynar. Oyun henüz f2p modülüne geçmemiş olsa bile üye olarak 10 günlük deneme hesabına sahip olabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar