Wildstar Ücretsiz Oluyor

Bu yazı 6 sene önce eklendi.
MERLIN

MMO oyunları arasında oldukça takipçisi ve dünya çapında sevilen bir oyun olan Wildstar , free to play yani ücretsiz olacak.

NCSOFT ve Carbine Studios firmalarının resmi internet sitesinde yaptıkları açıklamalar sonrasında oyunun artık ücretsiz olacak oyunculara sunulacağını açıkladılar. Wildstar yapımcıları her ne kadar ücretsiz olsada güncellemelerin ve desteğin devam edeceğini belirtiyorlar.

wildstar1

 

Wildstar oyununun üzerinden hiçbir zaman desteklerini çekmeyeceklerini hatta ücretsiz olacağından dolayı milyonlarca insanın oynayacağı için daha da üzerine düşülmesi gerektiğini dile getiriyorlar.

Wildstar Ücretli Oyuncular Ne Olacak?

Oyunun ücretsiz olacağını duyan ve ücretli oyuncuların kafasında “peki biz ne olacağız?” gibi sorular oluşuyor. Ancak bu konu ile alakalı firma tarafından her hangi bir açıklama bulunmuyor.

Wildstar’ı ücretli oynayan bir çok oyuncu , kendilerine haksızlık edildiğini düşünüyor ve oyundan soğuduklarını dile getiriyorlar. Hatta oyunun belirli bir süre sonra tamamen paraya döneceğinizi ve parayı bastıran karakterini kuvvetlendireceğini tahmin ediyorlar. Parası olan daha fazla karakterini geliştirecek ve bu işte ticarete doğru sürüklenince oyundan iyicene soğuyacaklarını belirtiyorlar.

ws2

 

Wildstar yapımcıları NCSOFT ve Carbine Studios firmaları free to play oyun açıklamasından sonra bir de video yayınladılar. Bu videoyu alt kısımda görebilir ve izleyebilirsiniz.

MMOTR.com olarak bizde bir oyunun ticari bakımdan insanlara zarar vermemesini desteklemekteyiz. Umarız ki bu durum ticarete dönerek farklı durumlara sürüklenmez ve herkes keyifli bir oyun oynar. Oyun henüz f2p modülüne geçmemiş olsa bile üye olarak 10 günlük deneme hesabına sahip olabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar