WildStar’da Medic ve Engineer Sınıfları Sahnede

Bu yazı 7 sene önce eklendi.

WildStar Engineer

WildStar‘ın son iki sınıfı Engineer ve Medic, geçtiğimiz günlerde basına tanıtıldı. Esprili bir bilim kurgu MMORPG olan WildStar’ın daha önce açıklanan sınıfları ise; Warrior, Esper, Spellsinger ve Stalker.

Engineer sınıfı ağır zırhlı, menzilli silahlar kullanan, DPS ya da Tank olarak oynanabilen bir sınıf olarak gösteriliyor. Hareket sırasında da saldırılar yapabilen Engineer, bu sırada normalden yavaş hareket ediyor. Ayrıca Wildstar‘ın pet sınıfı da 4 farklı bot‘a sahip olabilen Engineer oluyor. Karakterlerin ilerleyen seviyelerde sahip olabilecekleri toplam 4 tip bot‘tan yalnızca ikisi aynı anda kullanılabiliyor.

Medic sınfı ise DPS ya da healer olarak kullanılabiliyor. Rezonatörler yardımıyla hasar verebilen ya da müttefiklerini iyileştirebilen Medic, güç kaynaklarına ihtiyaç duyuyor. Savaş alanına yerleştirdikleri istasyonlar ise verilen hasara karşılık müttefikleri iyileştiriyor. Medic de Engineer gibi hareket halindeyken saldırabiliyor, aynı zamanda healing yeteneklerini kullanabiliyor.

WildStar 2014’ün bahar aylarında yalnızca PC için yayınlanacak. Oyun için 15$ aylık ödeme sistemi düşünülse de, diğer alternatifler hâlâ değerlendiriliyor.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar