WildStar’da Medic ve Engineer Sınıfları Sahnede

Bu yazı 10 yıl önce eklendi.

WildStar Engineer

WildStar‘ın son iki sınıfı Engineer ve Medic, geçtiğimiz günlerde basına tanıtıldı. Esprili bir bilim kurgu MMORPG olan WildStar’ın daha önce açıklanan sınıfları ise; Warrior, Esper, Spellsinger ve Stalker.

Engineer sınıfı ağır zırhlı, menzilli silahlar kullanan, DPS ya da Tank olarak oynanabilen bir sınıf olarak gösteriliyor. Hareket sırasında da saldırılar yapabilen Engineer, bu sırada normalden yavaş hareket ediyor. Ayrıca Wildstar‘ın pet sınıfı da 4 farklı bot‘a sahip olabilen Engineer oluyor. Karakterlerin ilerleyen seviyelerde sahip olabilecekleri toplam 4 tip bot‘tan yalnızca ikisi aynı anda kullanılabiliyor.

Medic sınfı ise DPS ya da healer olarak kullanılabiliyor. Rezonatörler yardımıyla hasar verebilen ya da müttefiklerini iyileştirebilen Medic, güç kaynaklarına ihtiyaç duyuyor. Savaş alanına yerleştirdikleri istasyonlar ise verilen hasara karşılık müttefikleri iyileştiriyor. Medic de Engineer gibi hareket halindeyken saldırabiliyor, aynı zamanda healing yeteneklerini kullanabiliyor.

WildStar 2014’ün bahar aylarında yalnızca PC için yayınlanacak. Oyun için 15$ aylık ödeme sistemi düşünülse de, diğer alternatifler hâlâ değerlendiriliyor.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar