WildStar’da Medic ve Engineer Sınıfları Sahnede

Bu yazı 10 sene önce eklendi.

WildStar Engineer

WildStar‘ın son iki sınıfı Engineer ve Medic, geçtiğimiz günlerde basına tanıtıldı. Esprili bir bilim kurgu MMORPG olan WildStar’ın daha önce açıklanan sınıfları ise; Warrior, Esper, Spellsinger ve Stalker.

Engineer sınıfı ağır zırhlı, menzilli silahlar kullanan, DPS ya da Tank olarak oynanabilen bir sınıf olarak gösteriliyor. Hareket sırasında da saldırılar yapabilen Engineer, bu sırada normalden yavaş hareket ediyor. Ayrıca Wildstar‘ın pet sınıfı da 4 farklı bot‘a sahip olabilen Engineer oluyor. Karakterlerin ilerleyen seviyelerde sahip olabilecekleri toplam 4 tip bot‘tan yalnızca ikisi aynı anda kullanılabiliyor.

Medic sınfı ise DPS ya da healer olarak kullanılabiliyor. Rezonatörler yardımıyla hasar verebilen ya da müttefiklerini iyileştirebilen Medic, güç kaynaklarına ihtiyaç duyuyor. Savaş alanına yerleştirdikleri istasyonlar ise verilen hasara karşılık müttefikleri iyileştiriyor. Medic de Engineer gibi hareket halindeyken saldırabiliyor, aynı zamanda healing yeteneklerini kullanabiliyor.

WildStar 2014’ün bahar aylarında yalnızca PC için yayınlanacak. Oyun için 15$ aylık ödeme sistemi düşünülse de, diğer alternatifler hâlâ değerlendiriliyor.

Benzer Yazılar

Fifa 22`de Yeni Neler Var ? En Ucuz Nereden Alınır ?

2 sene önce
admin

Fifa 22`de Yeni Neler Var ?    Popüler futbol oyununda bu yıl yapılan en büyük değişiklik, kullandıkları arayüz temasını değiştirmek oldu. Açık renkler yerine mavi ve lacivert yeni tema seçildi. Arayüz tekni...

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 sene önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Yazıyla İlgili Yorumlar