Wolfteam Ağustos Sonu Yaması

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Ağustos ayının son günlerini yaşarken, Wolfteam bu ay içerisine de bir yenilik daha getirmek istedi. Son yama ile oyun içerisinde muhteşem yenilikler bulunmakta.

Bütün oyuncuların merakla beklediği bu yamada en çok ilgi çeken yeni silahlar ve bıçaklar gündemde. İki yeni bıçak oyuna set halinde gelen yeni silah içeriklerinde bulunmaktadır. Güçleri arttırılmış ve iyi bir oyuncuyu tamamlayan ufak eklentiler olarak görebiliriz. Bunun dışında yeni dövmeler ve yeni otomatik pompalı tüfekler kurtların korkulu rüyası olacak gibi görünüyor. Hem kuvvet açısından hem de seri olarak attığı çoklu mermiler sayesinde artık Kurt Avı’ndaki hakimiyet insanlara geçecek gibi görünüyor.

Şuan nakitle satışa sunulmuş olan bu eşyalara ulaşmak yakında daha da kolay hale gelecek. Bambaşka bir durum ise Wolfteam oyun  içeriğinde hiç görülmemiş bir bomba çeşidi. Bu bomba profil bilgilerinizde en düşük öldürme düzeyi olan bomba oranınızı arttırmaya yönelik olarak gelmiş görünüyor. Bombayı çantanızdan çıkarıp rakip oyuncuların üzerine attığınız taktirde oyuncular normal bir bombanın etkisi ile ölüyor. Fakat intihar bombacısı olma durumunuz da mevcut. Eğer çoklu rakip oyuncuların arasında öldüğünüz taktirde, bombanızın pimi otomatik olarak açılıyor ve kendiliğinden imha oluyor. Bu sayede oyun içerisinde birçok rakibinizi bu yolla egale edebiliyorsunuz.

Dükkana entegre edilmiş bir başka Ex-Item özelliği ise kurt formuna özel yetenekler. Özel kurt yeteneğinde bilindiği üzere her türlü hareket kabiliyetine sahip olabiliyordunuz.

Bunlar; duvarda yürürken asılı kalma, yerde koşma, düşmanı sersemletme ve havada takla atarak düşmanı öldürme gibi yetenekler.

Bu yetenekler artık Nakit dükkanında ve Altın seçeneği ile satışta bulunuyor. İstediğiniz özelliği tek tek satın alıp bunları kurdunuza eklemiş oluyorsunuz. İsterseniz hepsini birlikte alıp gerçek Özel Kurt Yeteneği’ndeki tüm özelliklere sahip olabilirsiniz.

Göründüğü üzere Wolfteam altın satın alımlarına da büyük önem vermeye başladı. Sadece nakit yükleyen oyunculara yönelik olmayan, tüm oyuncuların erişebileceği çeşitli eşyalar yeni yamalar ile gelmeye başladı. Daha birçok yenilik getirecek olan yamalar bulunmakta ve sizleri beklemekte. Heyecan tüm hızıyla daha eğlenceli bir şekilde, Wolfteam’de devam ediyor.

Wolfteam incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar