Wolfteam Eylül Ayı Güncel Yaması

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Eylül ayında Wolfteam bu aya bir yenilik ile girmek istedi. Son yama ile oyun içerisinde muhteşem yenilikler bulunmakta.

Yeni dövmeler ve yeni otomatik pompalı tüfekler, kurtların korkulu rüyası olacak gibi görünüyor. Hem kuvvet açısından hem de seri olarak attığı çoklu mermiler sayesinde, artık Kurt Avı’ndaki hakimiyet insanlara geçecek gibi.

Bambaşka bir durum ise Wolfteam oyun içeriğinde hiç görülmemiş bir bomba çeşidi. Eğer çoklu rakip oyuncuların arasında öldüğünüz taktirde, bombanızın pimi otomatik olarak açılıyor ve kendiliğinden imha oluyor. Bu sayede oyun içerisinde birçok rakibinizi bu yolla egale edebiliyorsunuz.

Yeni yama ile dükkana entegre edilmiş bir başka Ex-İtem özelliği ise kurt formuna özel yetenekler.

Bunlar; duvarda yürürken asılı kalma, yerde koşma, düşmanı sersemletme ve havada takla atarak düşmanı öldürme gibi yetenekler. Bu yetenekler artık Nakit Dükkanında ve Altın seçeneği ile satışta bulunmakta.

Göründüğü üzere Wolfteam altın ile satın alımlarına da büyük önem vermeye başladı. Daha birçok yenilik getirecek olan yamalar bulunmakta ve sizleri beklemekte. Heyecan tüm hızıyla daha eğlenceli bir şekilde, Wolfteam’de devam ediyor.

Bunun haricinde bir başka ve en önemli yenilik ise, birçok oyuncunun artık oyunda görmek istediği ve merakla beklediği Türk Futbolu karakterlerinin oyuna gelmesi oldu.

Başlıca olarak karakterlerin giyeceği forma renkleri şu şekilde olacaktır.

Sarı-Kırmızı
Siyah Beyaz
Sarı Lacivert
Bordo Mavi
Yeşil Beyaz

Karakter güçleri son derece oyuncuları etkileyecek türden. Özel karakterlerin asil güçleri bu sefer futbolcu karakterlerine geçmiş bulunuyor. Kurt formuna döndüğünüz andan itibaren forma parçalanarak kurdunuzun üstüne uyarlı hale geliyor. Karakter kurtlarının herhangi bir ateş veya buz etkisi bulunmuyor.

Her karakterin farklı bir forması bulunmakta. Tuttuğunuz futbol takımının renklerine benzer, karakterlerimizden seçiminizi yapıp oyuna başlayabilirsiniz.

Ayrıca futbolcu karakterleri tek tür dizayndan oluşmuyor. Her rengin kendine özel renk dağılımı bulunuyor.

Futbol mücadelesi artık Wolfteam Türkiye’de bulunmakta. En büyük derbiler artık Wolfteam’de!

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. ali dedi ki:

    Peki nerden ve nasıl alıcaz formalı karakterleri

  2. yunus emre dedi ki:

    doğru söylüon ben kaç kez karakter almaya çalıştım olmadı