WolfTeam – İlk Alışveriş Yapan Sistemi

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

WolfTeam İlk Alışveriş Uygulaması

Wolfteam oyununda yeni bir sistem olan “İlk Alışveriş Yapan Sistemi” yeni kayıt olmuş ve daha önce hiç alışveriş yapmamış oyuncuları ilgilendiriyor. Wolfteam oyununa girdiğinizde odaların bulunduğu ekrana geldiğiniz anda, en sağ üst köşe bölümünde bulunan yıldız işareti bu sistemi tanımlıyor.

Sisteme girdiğiniz anda 5 kademeye kadar yükselen bir bilet sistemi, ve bu biletleri aldığınızda kaçıncı kademeden hangi hediyeyi seçeceğiniz bir alan bulunmakta. Bu alanda kademelerin nakit miktarları mevcut ve bu nakit miktarları her kademede artıyor.

4. Kademeye kadar tane hesabıyla satın alınan eşyalar mevcut. 5. Kademeye geldiğimiz anda ise set bölümü mevcut. Diğer sekmelerde eşya alımı için nakit karşılığında aldığınız biletlerin sayısı kademe olarak artmakta. Fakat 5. Seviyede set halinde eşyalar bulunduğu için bu bölümde tek bilet verilmektedir.

Sistem üzerinden sadece 1 defa alışveriş yapılabiliyor. Yani hiç alışveriş yapmamış oyuncuların bu sistemden yararlanabilme hakkı vardır fakat bu oyuncular da sadece 1 defa yararlanabilir.

WolfTeam incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar