WolfTeam İlk Alışveriş Uygulaması

WolfTeam – İlk Alışveriş Yapan Sistemi

WolfTeam İlk Alışveriş Uygulaması

Wolfteam oyununda yeni bir sistem olan “İlk Alışveriş Yapan Sistemi” yeni kayıt olmuş ve daha önce hiç alışveriş yapmamış oyuncuları ilgilendiriyor. Wolfteam oyununa girdiğinizde odaların bulunduğu ekrana geldiğiniz anda, en sağ üst köşe bölümünde bulunan yıldız işareti bu sistemi tanımlıyor.

Sisteme girdiğiniz anda 5 kademeye kadar yükselen bir bilet sistemi, ve bu biletleri aldığınızda kaçıncı kademeden hangi hediyeyi seçeceğiniz bir alan bulunmakta. Bu alanda kademelerin nakit miktarları mevcut ve bu nakit miktarları her kademede artıyor.

4. Kademeye kadar tane hesabıyla satın alınan eşyalar mevcut. 5. Kademeye geldiğimiz anda ise set bölümü mevcut. Diğer sekmelerde eşya alımı için nakit karşılığında aldığınız biletlerin sayısı kademe olarak artmakta. Fakat 5. Seviyede set halinde eşyalar bulunduğu için bu bölümde tek bilet verilmektedir.

Sistem üzerinden sadece 1 defa alışveriş yapılabiliyor. Yani hiç alışveriş yapmamış oyuncuların bu sistemden yararlanabilme hakkı vardır fakat bu oyuncular da sadece 1 defa yararlanabilir.

WolfTeam incelemesi için tıklayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir