Wolfteam Öldür Kazan Etkinliği

Wolfteam Bayram Etkinlikleri

Wolfteam Ramazan Bayramı’nda da oyuncularını unutmadı. Tatil günlerini fırsat bilip oyuna giren oyuncularımız, oyun içerisinde belirli sayıda oyuncu öldürerek hediyeleri kapmaya çalıştı. Fakat bu sefer bu etkinlikte ellerini çabuk tutmaları gerekti. Kısa bir zaman içinde istediğimiz öldürme sayısı gayet fazlaydı. Zor ama bir o kadar da eğlenceli bu oyunlarda hediyeler envanterlere doluştu.

Her oyuncu tabii ki de aynı hediyeleri kazanmadı. 3 Set halinde oyuncu öldürme skorları yer almaktaydı. Bu setlerin 1. Seviyesini açan oyunculara farklı, diğer 2 ve 3. Setleri aşanlara daha farklı ve daha iyi hediyeler gelmiş oldu.

Wolfteam Ramazan Bayramına Özel Kampanyalar

Ramazan Bayramı ile birlikte Wolfteam’de kampanya telaşı başlamış bulundu. Wolfteam tarihinin en kapsamlı kampanyalarından birisine imza atıldı. Büyük bir oyuncu kitlemiz kampanyaya katıldı ve bayram ayı boyunca oyun içerisinde karaktersiz oyuncu görmek neredeyse mümkün değildi.

Öncelikle Bayramda da %50 indirim devam etmekteydi ve kampanya haricinde yapılan alışverişler yine oyuncular açısından kazançlı bitti.

Liderlik sistemindeki uyarlama bu sefer bayrama yansıtıldı. Bayramda en çok LP alan ilk 20 oyuncuya belirli seviyedeki hediyeler gönderildi. İlk 3 Oyuncumuz ise oyuna yeni yama ile gelen Olimpiyat Meşalesi Paketi’ne sahip oldu.

Bayram’a özel 1+1 seçenekleri en çok sevilen kampanyalardan biri oldu. Belirtilen karakterlerin günlük alım seçeneklerinde özel ve kurt görünüş eşya paketleri hediye verildi. Ayrıca başlangıç paketi alan bütün yeni kayıtlı oyuncularımıza krallık ve prestij paketleri hediye verildi. Bu paketler oyuna yeni başlamış bir oyuncunun sahip olamayacağı paketlerin olduğunun altının çizilmesini isteriz.

Yeni paketlerimizin satışları da kampanyaya dahil edildi. Olimpiyat paketi alan oyunculara bizim belirlediğimiz ve düzenlediğimiz paketler hediye olarak verildi. Bu paketlerde bir oyuncunun istediği en önemli eşyalar bulunmaktaydı.

Genel olarak Wolfteam her özel günde olduğu gibi bu özel günlerde de oyuncularına muhteşem fırsatlar sundu. Hala da dinamik bir şekilde kampanya fikirlerimiz sürüyor ve en kısa sürede yeniden oyuncularımıza müthiş fırsatlarla geri dönüyor olacağız.

WolfTeam incelemesi için tıklayın.

5 comments

  1. takla 30 günlük pedro özel versiyon 30 günlük taklaile uzasdwi ve yigit demir özel versiyon gelsin takla 30 günlük

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir