Wolfteam Öldür Kazan Etkinliği

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Wolfteam Bayram Etkinlikleri

Wolfteam Ramazan Bayramı’nda da oyuncularını unutmadı. Tatil günlerini fırsat bilip oyuna giren oyuncularımız, oyun içerisinde belirli sayıda oyuncu öldürerek hediyeleri kapmaya çalıştı. Fakat bu sefer bu etkinlikte ellerini çabuk tutmaları gerekti. Kısa bir zaman içinde istediğimiz öldürme sayısı gayet fazlaydı. Zor ama bir o kadar da eğlenceli bu oyunlarda hediyeler envanterlere doluştu.

Her oyuncu tabii ki de aynı hediyeleri kazanmadı. 3 Set halinde oyuncu öldürme skorları yer almaktaydı. Bu setlerin 1. Seviyesini açan oyunculara farklı, diğer 2 ve 3. Setleri aşanlara daha farklı ve daha iyi hediyeler gelmiş oldu.

Wolfteam Ramazan Bayramına Özel Kampanyalar

Ramazan Bayramı ile birlikte Wolfteam’de kampanya telaşı başlamış bulundu. Wolfteam tarihinin en kapsamlı kampanyalarından birisine imza atıldı. Büyük bir oyuncu kitlemiz kampanyaya katıldı ve bayram ayı boyunca oyun içerisinde karaktersiz oyuncu görmek neredeyse mümkün değildi.

Öncelikle Bayramda da %50 indirim devam etmekteydi ve kampanya haricinde yapılan alışverişler yine oyuncular açısından kazançlı bitti.

Liderlik sistemindeki uyarlama bu sefer bayrama yansıtıldı. Bayramda en çok LP alan ilk 20 oyuncuya belirli seviyedeki hediyeler gönderildi. İlk 3 Oyuncumuz ise oyuna yeni yama ile gelen Olimpiyat Meşalesi Paketi’ne sahip oldu.

Bayram’a özel 1+1 seçenekleri en çok sevilen kampanyalardan biri oldu. Belirtilen karakterlerin günlük alım seçeneklerinde özel ve kurt görünüş eşya paketleri hediye verildi. Ayrıca başlangıç paketi alan bütün yeni kayıtlı oyuncularımıza krallık ve prestij paketleri hediye verildi. Bu paketler oyuna yeni başlamış bir oyuncunun sahip olamayacağı paketlerin olduğunun altının çizilmesini isteriz.

Yeni paketlerimizin satışları da kampanyaya dahil edildi. Olimpiyat paketi alan oyunculara bizim belirlediğimiz ve düzenlediğimiz paketler hediye olarak verildi. Bu paketlerde bir oyuncunun istediği en önemli eşyalar bulunmaktaydı.

Genel olarak Wolfteam her özel günde olduğu gibi bu özel günlerde de oyuncularına muhteşem fırsatlar sundu. Hala da dinamik bir şekilde kampanya fikirlerimiz sürüyor ve en kısa sürede yeniden oyuncularımıza müthiş fırsatlarla geri dönüyor olacağız.

WolfTeam incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. tanertolga258 dedi ki:

  yigit demir özel versiyon ile takla bi de set bitane de elverici l.e .elverici f.e.g.listiyorum mutlaka gelsin.

 2. tanertolga258 dedi ki:

  pedro özel versiyon ile takla wolfteama gönderin

 3. tolga dedi ki:

  takla 30 günlük pedro özel versiyon 30 günlük taklaile uzasdwi ve yigit demir özel versiyon gelsin takla 30 günlük

 4. mustafa dedi ki:

  bana göre 30 günlük geremi song özel versiyon 30 günlük kurt koşusu ve 30günlük ejder döğmesi(sırt,sol ve sağ)

 5. mustafa dedi ki:

  ama hediye kutusuna gelsin