World of Battleships Resmi Sitesi Yayında

Bu yazı 13 yıl önce eklendi.

World of Battleships

Başarılı MMO World of Tanks ile tanıdığımız yayıncı Wargaming.net, deniz savaşlarını konu alan yeni oyunları World of Battleships resmi sitesini yayınladı. Geçtiğimiz ay Gamescom’da duyurulan World of Battleships 20. yüzyılın deniz savaşlarından esinlenilmiş bir aksiyon MMO oyunu.

Wargaming.net CEO’su Victor Kislyi’nin sözleriyle: “World of Battleships web sayfasını yayınlamanın heyecanını yaşıyoruz. Burayı deniz savaşlarını ve 2. Dünya Savaşı kruvazörlerini sevenler için buluşma noktası haline getirmek istiyoruz.”

Wargaming.net şu aralar World of Tanks ve World of Battleships‘in yanı sıra uçak savaşlarını konu alan World of Warplanes isimli bir oyun üzerinde de çalışıyor. World of Battleships için henüz bir çıkış tarihi belirtilmedi. Oyun hakkında daha fazla bilgi için World of Battleships resmi sitesini ziyaret edin.

World of Battleships Ekran Görüntüleri

 

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. emre dedi ki:

    haha çok güzel

  2. faruk dedi ki:

    bu oyun muhteşem

  3. metin099 harika oyunlar. dedi ki:

    tank oyununu oynuyorum. ucak oyununda onay bekliyorum. gemiler oyununuda baslarsa indirir oynarım. ( elk_metin@hotmail.com.) nikim metin099..