World of Battleships Resmi Sitesi Yayında

Bu yazı 9 sene önce eklendi.

World of Battleships

Başarılı MMO World of Tanks ile tanıdığımız yayıncı Wargaming.net, deniz savaşlarını konu alan yeni oyunları World of Battleships resmi sitesini yayınladı. Geçtiğimiz ay Gamescom’da duyurulan World of Battleships 20. yüzyılın deniz savaşlarından esinlenilmiş bir aksiyon MMO oyunu.

Wargaming.net CEO’su Victor Kislyi’nin sözleriyle: “World of Battleships web sayfasını yayınlamanın heyecanını yaşıyoruz. Burayı deniz savaşlarını ve 2. Dünya Savaşı kruvazörlerini sevenler için buluşma noktası haline getirmek istiyoruz.”

Wargaming.net şu aralar World of Tanks ve World of Battleships‘in yanı sıra uçak savaşlarını konu alan World of Warplanes isimli bir oyun üzerinde de çalışıyor. World of Battleships için henüz bir çıkış tarihi belirtilmedi. Oyun hakkında daha fazla bilgi için World of Battleships resmi sitesini ziyaret edin.

World of Battleships Ekran Görüntüleri

 

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. emre dedi ki:

    haha çok güzel

  2. faruk dedi ki:

    bu oyun muhteşem

  3. metin099 harika oyunlar. dedi ki:

    tank oyununu oynuyorum. ucak oyununda onay bekliyorum. gemiler oyununuda baslarsa indirir oynarım. ( elk_metin@hotmail.com.) nikim metin099..