World Of Warcraft Köklü Değişikliğe Gidiyor

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Dünyanın en popüler oyunlarından olan MMORPG türündeki World Of Warcraft yapımcılarının yaptığı açıklamaya göre, oyun için her yıl sunulan genişleme paketleri kalkıyor.

world-of-warcraft

2004 yılında ilk olarak çıktığı zamandan itibaren mükemmel bir gelişme ve geniş oyuncu kitlesine ulaşmayı başaran WoW, 2016 yılı içinde büyük bir değişimle karşı karşıya. Blizzcon 2016 etkinliğinde söz edilen değişikliğe göre, her yıl sunulan genişleme paketleri, artık sunulmayacak.

Her yıl sunulan yıllık genişleme paketleri, görkemli sunumlarla birlikte insanlara sanki yeni bir oyun sunuluyormuş gibi lanse ettirilen paketlerdi. Oldukça büyük heyecanlar uyandıran bu paket, artık buna son noktayı koyduğunu açıkladı. Bu paketlerin yerine artık, oyuna yılda bir kez değil; sürekli yenilikler sunulacak. Bununla birlikte, oyuncuların aynı yerlere akın etmeleri de engellenmiş olacağı gibi; oyunu daha geniş bir alana yaymak mümkün olacak. Oyunu sürekli canlı ve taze tutmayı planlayan yapımcılar, oyunda sürekli yeniliklerle karşılaşabilecek oyuncular içinde iyi bir adım olduğu düşüncesindeler.

maxresdefault

Bunun yanı sıra; oyuna ‘mikro tatiller’ adı altında yeni eklentiler gelecek. Türkçe olarak ‘küçük bayramlar’ olarak söz edebileceğimiz mikro tatiller, özel günlere ve kutlamalara göre yeni ve geçici eklentiler eklenmesini konu almaktadır.

Sizce böyle bir yeniliğe gerek var mıydı ve uygulandığı zaman nasıl bir geri dönüş sağlayacak?

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar