World Of Warcraft Köklü Değişikliğe Gidiyor

Bu yazı 4 sene önce eklendi.
admin

Dünyanın en popüler oyunlarından olan MMORPG türündeki World Of Warcraft yapımcılarının yaptığı açıklamaya göre, oyun için her yıl sunulan genişleme paketleri kalkıyor.

world-of-warcraft

2004 yılında ilk olarak çıktığı zamandan itibaren mükemmel bir gelişme ve geniş oyuncu kitlesine ulaşmayı başaran WoW, 2016 yılı içinde büyük bir değişimle karşı karşıya. Blizzcon 2016 etkinliğinde söz edilen değişikliğe göre, her yıl sunulan genişleme paketleri, artık sunulmayacak.

Her yıl sunulan yıllık genişleme paketleri, görkemli sunumlarla birlikte insanlara sanki yeni bir oyun sunuluyormuş gibi lanse ettirilen paketlerdi. Oldukça büyük heyecanlar uyandıran bu paket, artık buna son noktayı koyduğunu açıkladı. Bu paketlerin yerine artık, oyuna yılda bir kez değil; sürekli yenilikler sunulacak. Bununla birlikte, oyuncuların aynı yerlere akın etmeleri de engellenmiş olacağı gibi; oyunu daha geniş bir alana yaymak mümkün olacak. Oyunu sürekli canlı ve taze tutmayı planlayan yapımcılar, oyunda sürekli yeniliklerle karşılaşabilecek oyuncular içinde iyi bir adım olduğu düşüncesindeler.

maxresdefault

Bunun yanı sıra; oyuna ‘mikro tatiller’ adı altında yeni eklentiler gelecek. Türkçe olarak ‘küçük bayramlar’ olarak söz edebileceğimiz mikro tatiller, özel günlere ve kutlamalara göre yeni ve geçici eklentiler eklenmesini konu almaktadır.

Sizce böyle bir yeniliğe gerek var mıydı ve uygulandığı zaman nasıl bir geri dönüş sağlayacak?

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar