WoW Aşkının Önüne Deprem Bile Geçemedi

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

7.5 şiddetinde deprem olmasına rağmen World Of Warcraft oynamayı bırakamayan playerin, ilginç anları görenleri şaşırttı.

screenshot_3-1479221764

Hatırlayacağınız gibi, geçtiğimiz cumartesi günü Yeni Zelanda’da 7.5 şiddetinde deprem olmuştu. Aynı depremde 2 kişi hayatını kaybederken, birçok kişi de yaralanmıştı. Fakat bu deprem afeti yaşanırken ortaya çıkan bir video, görenleri oldukça şaşırttı.

World Of Warcraft oyuncusu bir adam, oyun oynarken yaşanan depremi hissetmesiyle birlikte, hafif bir hareketlenmeye başlasa da, en fazla yaptığı şey; masanın altına doğru eğilerek, oyun oynamaya devam etmek. O sırada bilgisayar üzerinden konuştuğu arkadaşlarına da deprem oluyor uyarsını vermesine rağmen kimsenin inanmamasıyla birlikte, oyunu da bırakamadı. Depreme rağmen oyuna devam eden adamın, daha sonra kalkıp yan odada ‘bebeğim’ diye seslendiği farklı biriyle olan diyalogu da, kameraya yansımış.

Normal şartlarda, depremin olmasıyla birlikte dışarıya kaçması beklenen ve insani duygularla ölüm korkusunu bir arada yaşaması beklenen bu adam, korkuyla karışık şok yaşamasına bağladığımız bu durumda, ciddi bir sarsıntı olmasına rağmen, WoW oynamaya devam etmesi de endişe uyandırdı.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar