Xbox’a özel içeriği ile Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes baharda yayınlanıyor

Bu yazı 10 yıl önce eklendi.

Metal Gear Solid 5 Ground Zeroes

Konami tarafından yayınlanan son videolara bakılırsa Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes 18 Mart tarihinde raflardaki yerini alacak. Oyunun Xbox 360 ve Xbox One sürümlerini satın alanlar Metal Gear Rising: Revengance’daki hali ile Raiden’ı kontrol edebilecekleri “Jamais Vu” görevini oynayabilecekler.

MGS 5’in Playstation sürümlerini satın alanlar ise orijinal PS için çıkan ilk MGS oyunundaki Snake ile oynayabilecekleri “Deja Vu” görevine sahip olacaklar.

Bu duyuruya ek olarak Konami MGS 5: Ground Zeroes’dan 15 dakikalık bir oyun içi video da yayınladı. Videoda Snake (Big Boss), bir askeri üsten Chico isimli tutsağı kurtarmaya çalışıyor.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar