Yeni Bombom, Yeni Çağ

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.
admin

İster resmi sitesinde, ister OOPA’da, Bombom arkadaşları olan her yerde Bombom 3.0 sürümü için sabırsızlanıyoruz. 3.0 Yeni Çağ hangi süprizleri bulunduruyor? Gizemli sürüm piyasaya çıkıyor, merak etmeyin, sizi eğlendirecek pek çok yenilik olacak!

Öncelikle orta seviyeli oyuncular için yeni bir uzak sunucu geliyor. Bu uzak sunucu “Hızlı Koşan Civciv” isminde oyuna gelecek ve kötü tavukları öldürüp civcivleri kurtarma aşamasından geçeceksiniz! Yeni teçhizatlarda da delik açılacak. Delik açıldıktan sonra farklı seviyelerde incilerle ekipmanınızı geliştirebilir ve özelliğinizi geliştirebilirsiniz. Artık teçhizatlar daha güçlü. Siz hâlâ BOSS’lardan korkuyor musunuz? Bunların dışında demirci atölyesi transfer sistemi de geliştirildi! İncilerin transferindeki “transfer” özelliği “transfer et ve değiştir” olarak değişti. Oyuncular teçhizatların özelliklerini de istedikleri gibi değiştirebilirler. Aynı zamanda yeni sürümde alışveriş merkezinde yeni bir görünüm oldu. Forum kısmında yeni ayrıntılar eklendi. En önemli değişiklik “ücretsiz alım” özelliği eklendi, buna göre hergün oyunculara bedava teçhizat ve silah verilecek. Son olarak da yeni bir “üstat ve çırak sistemi” geldi. Oyuncular sadece gelişmiş rehberlik görevi ile değil aynı zamanda özel ünvanlarla nadir silah elde etme fırsatına sahip olacak.

Bombom ile anlaşmalı şirket ELEX aynı zamanda sevilen “Mutlu Çiftlik” sosyal oyununun da distribütörlüğünü yapıyor. Elex’in sunduğu 337.com web oyunları, sosyal oyunlar ve flash oyunlar ile Avrupa ve Latin Amerika piyasalarını kapsayan bir platformdur. Bugüne kadar 337.com üzerindeki kullanıcı sayısı 10 milyonu aşmıştır. Türkiye’ de 4 milyondan fazla üyesi vardır.

Bombom 3.0 yeni sürümüyle yüzden fazla yeni teçhizatla geliyor. Kuşkusuz bu değişim süresinde daha mükemmel bir çağa girmeyi hepimiz dört gözle bekliyoruz. Haydi, bu deneyime siz de katılın!

Resmi websitesi: tr.337.com

Oyun adresi: http://tiny.cc/t31s0

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar