Yeni Canaan Online genişlemesi yarın Avrupa’da yayınlanıyor

Bu yazı 13 yıl önce eklendi.

Maceraseverler ve onların yaratıkları Kahraman’ın yeniden doğmasıyla artık daha güçlü olabilecek!

Basın Açıklaması

Dublin, İrlanda – 8 Mart 2011 – Avrupa’nın önde gelen ücretsiz oyun yayıncılarından ve http://www.gPotato.eu portalinin operatörü olan Gala Networks Europe, ücretsiz browser tabanlı manga MMORPG’si Canaan Online’ın yeni genişleme paketinin yayınlanacağını  duyurmaktan büyük bir kıvanç duymaktadır. Yarın İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinde http://canaan.gPotato.eu adresinde yayınlanacak olan “ Hero’s Rebirth” isimli pakette, oyuncular 100. Seviyeye geldiklerinde yeni güçler elde edecekler.

Kahraman’ın Doğuşu maceraseverlere 100. Seviye üzerine çıkma şansı veriyor. Bazı zindanların zorlu engellerini aşıp, gerekli eşyaları elde ettikten sonra oyuncular tekrar birinci seviyede sahip oldukları bonuslarla ilk defa oyuna başlamış birinden daha güçlü olarak tekrar doğabilecekler. Bundan öte, 100. seviyeye erişmiş olan oyuncular yeniden doğmadan önce tecrübe puanlarını toplayıp tekrar başlanılan karaktere ekleyebilecek.

Yeniden doğma işleminden geçmiş olan karakterler ayrıca Canaan dünyasındaki özel zindanlarda yeni mücadelelerle karşı karşıya kalacaklar. Kahramanlara özel zindanlarda birbirinden kuvvetli ve karşılığında büyük ödüller kazanılabilecek para düşüren canavarlarla kafa kafaya gelecekler. Elbette, yaratığı ve teçhizatı olmayan bir yaratık düşünemeyeceğimize göre; hem yaratıklar hem de teçhizatlar aynı şekilde yeniden doğarak, daha düşük seviyede fakat öncesinden daha kuvvetli olarak yeniden yaratılacaktır. Bu sayede yeniden doğan karakterler kendilerine yakışan ve onlara özel zindanlarda yardımcı olacak teçhizatlara sahip olabileceklerdir.

Canaan Online takımı oyunun genişleme paketini birçok oyun içi etkinliklerle kutlayacak. Rastgele seçilmiş şanslı oyuncular heyecan verici yeni Kahraman’ın Doğuşu eşyaları, yeni kostümler ve yaratıklar ve büyük ödüllü hediyeler elde edip neşeli etkinliklere katılacaklar. İster yeniden doğun, ister oyuna en başından başlayın; eski ve yeni oyuncular Canaan Online’da süper vakit geçirecek, mücadele dolu yeni zindanların ve özellikleri keşfedecekler.

Canaan Online hiç bir dosya indirmeye gerek duymayacağınız, manga dünyasında geçen ücretsiz ve internet tabanlı bir MMORPG oyundur. Sadece http://canaan.gpotato.eu adresinden kayıt olun yada mevcut gPotato.eu hesap bilgilerinizle giriş yapın ve hemen oynamaya başlayın! Daha fazla bilgi için resmi Canaan Online web sayfasını http://canaan.gPotato.eu adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. Emirhan Işıkay dedi ki:

    Nostaleye Karşı Mücadele Çıktı Desenize 😀