Yeni Örümcek Adam Oyunu Kapıda!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

Sinema sektörüne tekrardan giriş yaparak yeniden doğuş yaşayan Örümcek Adam, oyun sektörüne de giriş yaparak adından tekrar söz ettirecek gibi görünüyor.

the-amazing-spider-man-2-oyun-ici-gorsel-4

Beş filmlik farklı alanda ilerledikten, yani Sony macerasını tamamladıktan sonra Marvel serüvenine geri dönüş sağlayan Spider Man, Civil War ile birlikte, Avengers kadrosuna dahil olmasıyla birlikte; hiç şüphe yok ki Marvel’in en iyi karakterlerinden birisi oldu. Fakat bilindiği gibi Marvel’e geri dönüş sağlamış olsa da; hakları halen daha Sony’nin elinde saklı. Bu popülerlik ve sevecenliği fırsata çevirmeyi planlayan şirket, yeni bir oyunla birlikte mükemmel bir hamle yapmayı planlıyor.

Geçtiğimiz aylarda çıkan söylentiyle birlikte, Sony’nin oyun geliştiricisi olan Sucker Punch tarafından yeni bir Spider Man oyunu üzerinde çalışıldığı söylenmişti. Bununla birlikte, başta önde gelen sitelerden olan Amazon’a düştüğü ileri sürülen oyunla ilgili görsellerin paylaşıldığı bile söylenmişti. Ancak sonrasında sahte olduğu ortaya çıkan görüntülerle birlikte, oyun hayalide suya düşmüştü.

spidermanoyunlari-netspiderman-5

Fakat bu söylentilerin boşa çıkmayacağı kanısındayız. 2000 yılının başından beri Sony ile çalışan ve 2011 yılında resmen satın alınan Sucker Punch, gerçekten de böyle bir oyun üzerinde çalışıyor olabilir. En güçlü kanıta baktığımız zaman ise; hareket yakalama için görev yapan Stephen Oyoung adlı bir dublörle birlikte, proje olarak listeye eklenmiş olduğunu gösterebiliriz.

İlerleyen günlerde yeni bir Spider Man oyunu duyurulursa şaşırmamak gerekecek gibi görünüyor.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar