Yeni Örümcek Adam Oyunu Kapıda!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Sinema sektörüne tekrardan giriş yaparak yeniden doğuş yaşayan Örümcek Adam, oyun sektörüne de giriş yaparak adından tekrar söz ettirecek gibi görünüyor.

the-amazing-spider-man-2-oyun-ici-gorsel-4

Beş filmlik farklı alanda ilerledikten, yani Sony macerasını tamamladıktan sonra Marvel serüvenine geri dönüş sağlayan Spider Man, Civil War ile birlikte, Avengers kadrosuna dahil olmasıyla birlikte; hiç şüphe yok ki Marvel’in en iyi karakterlerinden birisi oldu. Fakat bilindiği gibi Marvel’e geri dönüş sağlamış olsa da; hakları halen daha Sony’nin elinde saklı. Bu popülerlik ve sevecenliği fırsata çevirmeyi planlayan şirket, yeni bir oyunla birlikte mükemmel bir hamle yapmayı planlıyor.

Geçtiğimiz aylarda çıkan söylentiyle birlikte, Sony’nin oyun geliştiricisi olan Sucker Punch tarafından yeni bir Spider Man oyunu üzerinde çalışıldığı söylenmişti. Bununla birlikte, başta önde gelen sitelerden olan Amazon’a düştüğü ileri sürülen oyunla ilgili görsellerin paylaşıldığı bile söylenmişti. Ancak sonrasında sahte olduğu ortaya çıkan görüntülerle birlikte, oyun hayalide suya düşmüştü.

spidermanoyunlari-netspiderman-5

Fakat bu söylentilerin boşa çıkmayacağı kanısındayız. 2000 yılının başından beri Sony ile çalışan ve 2011 yılında resmen satın alınan Sucker Punch, gerçekten de böyle bir oyun üzerinde çalışıyor olabilir. En güçlü kanıta baktığımız zaman ise; hareket yakalama için görev yapan Stephen Oyoung adlı bir dublörle birlikte, proje olarak listeye eklenmiş olduğunu gösterebiliriz.

İlerleyen günlerde yeni bir Spider Man oyunu duyurulursa şaşırmamak gerekecek gibi görünüyor.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar