Yepyeni IK 1.1 Sürümü ile Zafer Senin Olacak!

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Immortal King 1.1 Sürümü

Tüm oyunculara harika bir haberimiz var, yeni IK 1.1 sürümü Kralın Dönüşü çıkıyor! Artık yeni eklenen kral sistemiyle kral olabileceksin! Dağıtım platformu 337.com’un oyunculara teşekkür etmek için hazırladığı büyük hediyelerden yararlanarak gümüş, onur, ordu emri, ani uçuş vb. süper ödüller kazanabilirsin, bu fırsatı kaçırma!

IK yeni sürümüne eklenen yeni kral sistemi ile her oyuncu oy vererek bir kral ve asilzade seçebilecek. Cennet, okyanus ve cehennem arenaları da heyecanınızı artırıcı unsurlar olarak öne çıkıyor. Oyuncu kendi ülkesindeki arena sıralamasına girerek kral adayı olabilecek. Halk oylamasında en yüksek desteği kazanan aday, kral olarak seçilecek. Kral olmanın yanı sıra adaylara dük, marki, kont ya da vikont seçilme şansı veriliyor, seçmenlerden de dük, marki ve kontlar seçilecek. Ünvanlar seçilen kral tarafından verilecek. Kral ve asilzadeler giriş yaptığında oyunda bir duyuru ortaya çıkacak; ayrıca elmas döşenmiş altın avatar ekranı, saldırı ve savunma eklentisi ile gizemli özel yapılar da kazanacaklar. Oy veren seçmenleri de prestij ödülü bekliyor.

IK oyun platformu 337.com dünyada oldukça popüler web oyunu Bombom’un da dağıtım platformu olarak biliniyor. IK, 337.com tarafından geliştirilmiş ilk SLG+RPG savaş oyunudur. Piyasaya çıktığı andan itibaren kayıtlı kullanıcı sayısı yaklaşık 1 milyona ulaştı, çevrimiçi rekoru ise 40 bini aştı. Türkiye’nin yanı sıra Brezilya’da da web oyunları arasında popülerliğini korumaya devam ediyor.

23 Nisanda yepyeni IK sürümü gerçek Immortal King (Ölümsüz Kral) olma şansı veriyor! Krallığına yerleşip şövalyelere hükmederek işgal alanlarını genişletmek için daha fazla bekleme!

Resmi websitesi: tr.337.com
Oyun adresi: http://tiny.cc/vyqucw

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar