Yerli Hayatta Kalma Oyunu Don’t Die Geliyor

Bu yazı 4 sene önce eklendi.
admin

Son dönemde en fazla oynanan ve en çok sevilen oyun türü hayatta kalma için yerli bir yapıma kavuşmamıza çok az kaldı.

94

Herkesin bildiği ve çoğu insanın oynamaktan keyif aldığı H1Z1, DayZ gibi oyun tarzında sunulacak olan Don’t Die, hayatta kalma oyunları arasındaki yerini almaya hazırlanıyor. Mert Zehir isimli geliştirici, 2 yılı aşkın süredir üzerinde çalıştığı oyunu hayata geçirmek için GameX etkinliğini hedeflemiş olsa da; bazı nedenlerden dolayı gecikecek. Harita dizaynı konusunda Oğuzhan Esin, oyun müzikleri için ise; Yusuf Söğüt yardımlarının yer aldığı bu yerli yapıma, tüm iyi çalışmalarda rol oynayan Bahçeşehir Üniversitesi destek veriyor.

Hem Solo, hem de Multiplayer tarzında oynanabilecek olan Don’t Die, teknik açıdan diğer oyunlarla aynı alt yapıya sahip olsa da; farklı özellikleri de içerisinde barındırıyor. Özellikle yapılacak aktiviteler konusunda daha fazlasını sunan bu oyunda, eski çağ silahlarının yer aldığı ve binaları, kaleleri yıkmak için koçbaşı ve mancınık gibi aletlerin yer alacağı biliniyor. %100 Türkçe ve İngilizce dil desteğiyle hem ülkemizde, hem de tüm dünyada oynanmaya açık olan Don’t Die, en geç 2017 yılının başında karşımızda olacak.

96

Yerli yapımların artması, her zaman bizi gururlandırıyor. Umarız,  bundan sonraki dönemlerde de benzer oyunlarla karşılaşabiliriz.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar