Yerli Hayatta Kalma Oyunu Don’t Die Geliyor

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Son dönemde en fazla oynanan ve en çok sevilen oyun türü hayatta kalma için yerli bir yapıma kavuşmamıza çok az kaldı.

94

Herkesin bildiği ve çoğu insanın oynamaktan keyif aldığı H1Z1, DayZ gibi oyun tarzında sunulacak olan Don’t Die, hayatta kalma oyunları arasındaki yerini almaya hazırlanıyor. Mert Zehir isimli geliştirici, 2 yılı aşkın süredir üzerinde çalıştığı oyunu hayata geçirmek için GameX etkinliğini hedeflemiş olsa da; bazı nedenlerden dolayı gecikecek. Harita dizaynı konusunda Oğuzhan Esin, oyun müzikleri için ise; Yusuf Söğüt yardımlarının yer aldığı bu yerli yapıma, tüm iyi çalışmalarda rol oynayan Bahçeşehir Üniversitesi destek veriyor.

Hem Solo, hem de Multiplayer tarzında oynanabilecek olan Don’t Die, teknik açıdan diğer oyunlarla aynı alt yapıya sahip olsa da; farklı özellikleri de içerisinde barındırıyor. Özellikle yapılacak aktiviteler konusunda daha fazlasını sunan bu oyunda, eski çağ silahlarının yer aldığı ve binaları, kaleleri yıkmak için koçbaşı ve mancınık gibi aletlerin yer alacağı biliniyor. %100 Türkçe ve İngilizce dil desteğiyle hem ülkemizde, hem de tüm dünyada oynanmaya açık olan Don’t Die, en geç 2017 yılının başında karşımızda olacak.

96

Yerli yapımların artması, her zaman bizi gururlandırıyor. Umarız,  bundan sonraki dönemlerde de benzer oyunlarla karşılaşabiliriz.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar