Zombi Rock Kapalı Beta

Zombi Rock Kapalı Beta

Yurtdışında Brawl Busters olarak da bilinen başarılı aksiyon MMO oyunu Zombi Rock‘ın kapalı betası Joygame aracılığıyla yayına başladı. Renkli grafikleri, esprili tarzı ve durmak bilmeyen aksiyonu ile Zombi Rock brawler tarzı MMO’ları sevenlerin gözdesi olacak gibi görünüyor.

Zombi Rock henüz kapalı beta aşamasında olmasına rağmen sunucular oldukça yoğun. Beta’ya katılıp oyuna başladığım ilk 10 dakikada farkettiğim şey Zombi Rock‘ın göze batan kusurları olmayışıydı. Kimi tercüme eksikleri ve bir kaç kez lag’e yakalanmamı saymazsak oyun bu haliyle gönül rahatlığıyla yayınlanabilirdi.

Açık betaya  geçildiğinde Zombi Rock hakkında detaylı bir inceleme hazırlayacağız. Şimdilik kapalı betanın tadını çıkarın. Kayıt için işte oyunun web sayfası: www.joygame.com/zombirock/

Zombi Rock Tanıtım Videosu

15 comments

  1. bir şeyi çok merak ettim bu oyun Brawl Busters in aynısı ben Brawl Busters kapalı beta kazanmıstım ve şunu çok merak ediyorum bu adamlar nasıl olurdu bi oyunun aynısını yapabiliyor yani meraktan soruyorum bu oyun normaldede var RockHippo nun izin vermesi gerekmiyor mu ??

      1. ZOMBİ ROCK firma adayları joygame ve sherfolds oyun firmalarından adını alıyor [DİKKAT] {BU OYUN YANİ ZOMBİ ROCK ACAYİP ŞEKİLDE BEYNİNİZDE AŞIRI SAVAŞLAR ÜRETE BİLİR VE ZOMBİLERLE GERÇEKTEN SAVAŞMAK İSTERSİNİZİ VE BU EN ÇOK KÜÇÜK ÇOCUKLARDA ETKİ YAPAR}

        OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER by.

  2. Ya Arkadaşlar 🙂 Ben indiremiyorum Nasıl İndiriyoruz. Bide Joygamenin İlk Bu Strajedi oyunu Teşekkürler Joygame..

  3. zombi rocku beğeniyosanız bu kişiye arkadaşlık isteği gönderin:berad ikbal: oyunun 1.si

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir