ZombiRock’ta Büyük İndirim!

ZombiRock'ta Büyük İndirim

ZombiRock‘ta büyük indirim tüm hızıyla devam ediyor, Kostümler Yükseliyor! %33 indirim ile beraber 1.500 olan kırılma ve düşme fiyatları artık 1.000 nakit. Çok daha ucuza eşyalarınızı kaybetmeden artı basabilirsiniz. Gücünüze güç katmanın tam zamanı.

Bildiğiniz gibi önümüzdeki hafta yeni eğitim-öğretim yılı başlayacak. Yaz yavaş yavaş bitiyor ve okul dönemi yaklaşıyor. ZombiRock da bunu etkinlikle karşılıyor! Yazın bitişi ve okulların açılmasıyla ilgili bir video hazırlayın ve bize gönderin. Değerlendirme sonrasında belirlenen en iyi 3 video’nun sahibi 7’şer günlük Fazladan TP ve Fazladan Altın eşyalarının sahibi olacak!

Bu etkinliklerin yanında her hafta yapılan ve kıran kırana geçen haftalık turnuvalar da devam ediyor. Pazartesi açılan kayıt başlıklarına kayıt yaptıran oyuncular Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günü Tekli, Eşli, Kaptanlı olarak birçok modda birbirleriyle kapışıp ZombiRock‘ın en iyilerini belirleyecek. Turnuvaya kayıt yaptıramayan oyuncular ise bu heyecana Zombi TV’den ortak olacak. Zombi TV’de canlı yayında oyun görevlilerinin anlatımı ile haftalık turnuvaları takip edebilirsiniz! Turnuvaların saatleri gün gün sosyal medya sayfalarında paylaşılacak.

ZombiRock incelemesi için tıklayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir