ZombiRock’ta Büyük İndirim!

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

ZombiRock'ta Büyük İndirim

ZombiRock‘ta büyük indirim tüm hızıyla devam ediyor, Kostümler Yükseliyor! %33 indirim ile beraber 1.500 olan kırılma ve düşme fiyatları artık 1.000 nakit. Çok daha ucuza eşyalarınızı kaybetmeden artı basabilirsiniz. Gücünüze güç katmanın tam zamanı.

Bildiğiniz gibi önümüzdeki hafta yeni eğitim-öğretim yılı başlayacak. Yaz yavaş yavaş bitiyor ve okul dönemi yaklaşıyor. ZombiRock da bunu etkinlikle karşılıyor! Yazın bitişi ve okulların açılmasıyla ilgili bir video hazırlayın ve bize gönderin. Değerlendirme sonrasında belirlenen en iyi 3 video’nun sahibi 7’şer günlük Fazladan TP ve Fazladan Altın eşyalarının sahibi olacak!

Bu etkinliklerin yanında her hafta yapılan ve kıran kırana geçen haftalık turnuvalar da devam ediyor. Pazartesi açılan kayıt başlıklarına kayıt yaptıran oyuncular Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günü Tekli, Eşli, Kaptanlı olarak birçok modda birbirleriyle kapışıp ZombiRock‘ın en iyilerini belirleyecek. Turnuvaya kayıt yaptıramayan oyuncular ise bu heyecana Zombi TV’den ortak olacak. Zombi TV’de canlı yayında oyun görevlilerinin anlatımı ile haftalık turnuvaları takip edebilirsiniz! Turnuvaların saatleri gün gün sosyal medya sayfalarında paylaşılacak.

ZombiRock incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar