Zoomumba

Bu inceleme 13 yıl önce eklendi.
Zoomumba
 • Grafik
  6.4
 • Ses
  7.2
 • Hikaye
  6.3
 • Oynanabilirlik
  5.8
 • Genel Puan
  6.1

Zoomumba

Zoomumba İnceleme

Zoomumba kendi hayvanat bahçenizi kurup işletmeye çalıştığınız eğlenceli bir ücretsiz browser oyunu. Hayvanat bahçenizdeki hayvan çeşitliliğini artırıp bakımlarını yapmak, müşterileri memnun ederek daha fazla para kazanıp işletmenizin büyümesini sağlamak Zoomumba‘daki öncelikli amacınız.

Gerçekçi ses efektleri, canlı animasyonları ve sosyal ağ entegrasyonu sayesinde Zoomumba bu türde oynayabileceğiniz en keyifli Türkçe tarayıcı oyunlarından biri.

Zoomumba tarayıcı oyunu

Hayvanat bahçenizin yöneticisi olarak hayvanlarınızın sağlıklı ve mutlu olmalarından sorumlusunuz. Düzenli olarak yiyecek ve sularını temin edip, hastalandıklarında veteriner çağırmanız gerekiyor. Sağlıklı ve mutlu hayvanlar daha çok ziyaretçi çekiyorlar ve böylece işinizde daha başarılı olup daha çok para kazanıyorsunuz. Ayrıca kazandıklarınızla hayvanlar için yeni yaşam alanları kurarak, standlar açarak, yeni dekorasyonlar, ağaçlar, heykeller ekleyerek hayvanat bahçenizi genişletebiliyorsunuz. Oyunun eğitim kısmı detaylı hazırlanmış ve işleyişi kolayca öğrenebiliyorsunuz.

Zoomumba‘da hayvanları satın almak için Mumba Lirası kullanıyorsunuz. Ziyaretinize gelen müşteriler memnun oldukları ölçüde işletmenize para bırakıyorlar. Her yeni ziyaretle yeni hayvanlar satın alma şansınızı artırmış oluyorsunuz.

Zoomumba Arayüz

Sosyal ağ özelliği sayesinde facebook duvarınızda oyun hakkında paylaşımlar yapabilir, arkadaşlarınıza e-kart ve hediyeler gönderebilirsiniz. En güzel hayvanat bahçesini oylama gibi özellikler Zoomumba‘dan alacağınız keyfi artırıyor. Duyumlarımıza göre ileride oyun içi sohbet özelliği de eklenecekmiş.

Zoomumba oyununa kayıt olmak için buraya tıklayın!

Oyun Hakkında Yorumlarınız ; (Reklam amaçlı atılan yorumlar kabul edilmeyecektir)