Echo Of Soul

Bu inceleme 2 sene önce eklendi.
JeeWee
Echo Of Soul
 • Grafik
  7.8
 • Ses
  7.2
 • Hikaye
  7.6
 • Oynanabilirlik
  8
 • Genel Puan
  7.7

Echo Of Soul İnceleme

Türkiye, Azerbaijan, Kuzey Afrika ve Ortadoğu’da TAM Game tarafından yayımlanan yeni nesil MMORPG oyunu Echo Of Soul’da oyuncular kendilerini Aydınlık Ruh’un koruyucuları olarak, dünya düzeni bozmaya çalışan Kötü Büyücü Naez’e karşı mücadele ediyorlar. EOS Dünyasında bizler aydınlığın tarafında Arcana olarak görev alıyoruz.
Arayüz ve seslendirmeleri tamamen yerelleştrilmiş olan Echo of Soul, Türkçe, Arapça ve İngilizce dil seçenekleri ile ücretsiz oynanabilir. Arayüz ve seslendirmenin de ötesinde hizmet verdiği bölgelerin yerel kültürüne de önem veren Echo Of Soul’da Türk/İslam kültürüne ait süslemelere ve oyun içi görevlerle karşılaşabilirsiniz.

Echo Of Soul Sınıfları

Echo of Soul içerisinde birbirinden farklı sınıflara sahip kahramanlar var. Warrior (erkek) , Archer (kadın) , Rogue (erkek), Guardian(kadın) , Sorceres (kadın) olmak üzere toplamda 5 ayrı karakter seçmenize izin veriliyor. Bir çok MMORPG türündeki oyunda karşımıza çıkan bu sınıflar burda da bizi karşılıyor.

Oyun Hakkında

Oyuna giriş yaptıktan sonra 6 farklı karakterden birisini seçmemiz gerekiyor: Savaşçı, Bıçak Ustası, Gardiyan, Büyücü, Okçu ve Kara Büyücü. Her bir karakterin seçebileceği iki farklı alt sınıfı bulunuyor. Fakat tek bir karakterde iki farklı yolu da kullanmak mümkün. Yani PvE ve PvP için farklı bir yetenek seçimi ve skill dizilimi yapabilirsiniz.
Oyunda zengin bir PvE ve PvP içeriği bulunuyor. Giriş yapılabilen zindanlar 3, 5 ve 10 kişilik olarak Solo, Parti ve Raid olmak üzere sınıflandırılıyor. Hikayeye bağlı kalıp görevleri de tamamlayıp level atlayabilirsiniz fakat 20. seviyeden sonra PvP Savaş Meydanına giriş yaparak diğer oyuncularla karşı savaşarak da level atlayabilirsiniz.
Kalabalık lonca savaşlarının olduğu Valhallaya girmek içinse bir loncaya dahil olmanız gerekiyor. Lonca ittifaklarının gücünün ortaya çıktığı bu sistemde tüm sunuculardaki oyuncular Valhalla’da karşı karşıya geliyor. Hem birbirleriyle savaşıyorlar hem de ortada bulunan Boss’u kesmeye çalışıyorlar. Hızlı Eşleşme bulunan oyunda başka oyuncularla hızlıca bir araya gelip Zindan, Raid veya PvP yapmanın keyfine varabilirsiniz.

Türk oyuncuları için tamamen Türkçe olarak hizmet veren Echo Of Soul, son dönemde Türkiye’ye gelen en başarılı Türkçe MMORPG olarak göze çarpıyor. Oyuncularından tam puan alan Echo Of Soul’a kayıt olmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Video

 

 Sistem Gereksinimleri

 

 

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

DarkOrbit

DarkOrbit

Uzay senaryolu bir oyun olmak üzere 3 şirket arasında olan çatışmayı ele almaktadır. Oyun açıldıktan sonra 3 adet seçenek verir ve bizlere seçim şansı bırakır. Bu seçimden sonra asıl olay başlar ve kendimizi ge...

?
Puan
Metin2 Her Geçen Gün Büyüyor

Metin2 Her Geçen Gün Büyüyor

Bildiğimiz gibi internet kafelerin olmazsa olmazı bir online oyundur. Oyun gençlerin ve yetişkinlerin oynadığı bir olmakla beraber birçok kullanıcısı bulunmaktadır. Oyunu eskiden bende çok oynardım. Market a...

?
Puan
Türkiye’de Bugüne Kadar En Çok Oynanan 5 MMO

Türkiye’de Bugüne Kadar En Çok Oynanan 5 MMO

Günümüzde bitmek bilmeyen MMO oyunlarının en çok vurduğu ülkelerden birisi Türkiye olmak üzere geçmişten bugüne birçok MMO oyunu piyasaya çıktı ve oynandı. Genellikle genç ve orta yaşlı insanları hedef alan bir...

?
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar