Bloodline Champions

Bu inceleme 13 yıl önce eklendi.
Bloodline Champions
 • Grafik
  5.9
 • Ses
  7.1
 • Hikaye
  7.7
 • Oynanabilirlik
  6.3
 • Genel Puan
  7.4

[tabgroup]
[tab title=”İnceleme”]

Bloodline Champions

Bloodline Champions İnceleme

Bloodline Champions on oyuncuya kadar desteklenen savaşların yapılabildiği arena tabanlı bir MMO oyunu. Üç oyun modunda ekip çalışması yaparak karşı takımı alt edebilirsiniz. Pratik bir harita editörü de barındıran Bloodline Champions PvP’nin öne çıktığı hızlı bir oyun.

Oyunun kontrollerine alışmak zaman almıyor. Takımlar halinde oynanmasının yanı sıra Bloodline Champions‘da skill’leriniz büyük önem taşıyor. Kritik hit, minimum/maksimum hasar ve benzeri rastgele değerler oyunda bulunmuyor. Champion olarak tanımlanan kahramanlarınızın sahip olduğu skill’ler oyunun stratejik değerini artırıyor. Savaşları ancak iyi bir takım çalışmasıyla kazanabiliyorsunuz. F2P olarak oynadığınızda 16 kahramandan yalnızca 4 tanesini seçebiliyorsunuz. Bloodline Champions‘da Arena, Capture The Flag ve Conquest olmak üzere üç oyun modu bulunuyor.

Bununla birlikte oyunda yapabileceğiniz tek şey maçlara katılmak ve iyi kotarılmış bir oyun olmasına rağmen bu bir süre sonra sıkıcı hale gelebilir. Ayrıca oyunun tüm özelliklerinden faydalanıp tam anlamıyla keyif alabilmeniz için ücret ödemeniz kaçınılmaz.

[/tab]
[tab title=”Ekran Görüntüleri”]


[/tab]
[tab title=”Video”]

[/tab]
[tab title=”Sistem Gereksinimleri”]

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Windows  XP / Vista / Windows 7
İşlemci: Pentium 4 1.2 GHz
RAM:  512 MB
HDD: 1 GB
Ekran Kartı: GeForce 4 Series 128MB

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows  XP / Vista / Windows 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo ve üstü
RAM: 1 GB
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: GeForce 7600 256MB ve üstü
[/tab]
[/tabgroup]

Oyun Hakkında Yorumlarınız ; (Reklam amaçlı atılan yorumlar kabul edilmeyecektir)

 1. Gencay dedi ki:

  Kesinlikle tavsiye ediyorum.. Oyunda yeni şampiyonlar,farklı item ve görünüşler almak için Blood Coin gerekli..Level 5 olduğunuzda +5000 Blood Coininiz olmasını istiyosanız bu linkten hesap alın,ben de arkadaş kazanmış olurum 🙂

  http://www.bloodlinechampions.com/register.php?refid=1499790444

 2. bucKeRudy dedi ki:

  Bloodline Champions ile ilgili türkçe her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz http://www.gamehonor.com/forumdisplay.php/88-Bloodline-Champions