Combat Arms

Combat Arms İnceleme

Nexon EU tarafından yayınlanan Combat Arms, hızlı bir 3D MMOFPS oyunu. İnanılmaz çeşitlilikteki haritalarda, çok sayıda oyun modunda mücadele edebilir, oyunları kazanarak elde ettiğiniz rank ve paralarla yeni silahlar ve ekipmanlar satın alabilirsiniz.

Combat Arms‘ın dili İngilizce olsa da oyuna alışmak çok kolay. Ortalama bir FPS oyuncusu yabancılık çekmeyecektir. Yapımcı tarafından yeni içeriklerle sürekli güncel tutulması oyunu cazip kılan özelliklerinden. Silah sayısı da azımsanacak gibi değil. Combat Arms‘da kırkın üzerinde silaha sahip olabiliyorsunuz.

Oyunda can sıkabilen tek özellik aldığınız silah ve ekipmanların belli bir süresinin olması. Örneğin, bir silahı bir hafta sonra tekrar satın almak zorunda kalıyorsunuz. Buna rağmen Combat Arms şu anda piyasada bulabileceğiniz en iyi MMOFPS oyunlarından bir tanesi.

İleride eklenecek olan modları saymazsak Combat Arms‘da yedi farklı oyun modu bulunuyor. Bunlar; Elimination, Search & Destroy, One Man Army, Capture The Flag, Spy Hunt, Fireteam Mode ve Quarantine Mode.

Oyun İçinden Görüntüler

Sistem Gereksinimleri

Minimum Gereksinimler :
İşletim Sistemi: Windows 7 ve üstü
İşlemci: Pentium4 – 2.4GHz+
RAM: 1024 MB (1GB)
HDD: 8 GB
Ekran Kartı: GeForce FX 5600

Tavsiye Edilen :
İşletim Sistemi: Windows 7 ve üstü
İşlemci: Intel Core i5 2500+
RAM: 8 GB RAM veya üstü
HDD: 8 GB
Ekran Kartı: GeForce GTX 970, AMD Radeon RX 480 veya daha üstü

Oyuna Nasıl Kayıt Olabilirim ?

Oyuna kayıt olmak için tıklayın

22 comments

  1. ben yükledim oynadım inanın arkadaşlar beş para etmez grafikleri çizgi film gibi .ben size wolfteam veya point blank oyunlarını tavsiye ederim

    1. oyuna hiç iyi yanından baktın mı ? oyun zaten ing. olması sizin gibi trollerin oyuna girip saçma saçma hareketler yapıp sağa sola bakınmaması için daha iyi oluyor oyunu oynayan oynuyor bende oynamıyordum ama şu anda 4 fps oyun oynuyorum ve hepsini de gerçekten seviyorum , sen gidip başkalarına saygı duymayıp trollemeye devam ettiğin sürece bilki hiçbir oyundan zevk alamassın.

  2. ya arkadaşlar ben uyelık acıcam combat armsta nasıl acıyoz yardımcı olurmusnuz?

  3. arkadaşlar üye almak isteyen bana sölesin hile isteyen bana sölesin uyunu bilmiyosanız bana söleyin bn bu oyunu 7 seneden belirli oynuyorum oyunun nerden indirildigini bilmiyorsanız bana söleyin ………………………………………………….. cevapLARI BEKLİYORUM ßß

  4. benim çari banladin gm seni mahkameye vericem kapatacam benim cari acmassan carim deatkorkusu2 hemen ac yoksa mahkeme kapatir?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir