Metal Assault

Bu inceleme 13 yıl önce eklendi.
Metal Assault
 • Grafik
  7.3
 • Ses
  5.9
 • Hikaye
  7.6
 • Oynanabilirlik
  6.1
 • Genel Puan
  6.8

[tabgroup]
[tab title=”İnceleme”]

Metal Assault

Metal Assault İnceleme

Metal Assault hızlı bir side scroll MMO aksiyon oyunu. Tasarım olarak karikatüristik bir tarz kullanan oyunda 16 kişi bir araya gelip dört bir yandan akın eden zombilerle mücadele edebilirsiniz. Contra, Metal Slug gibi oyunlara aşina olanlar için Metal Assault iyi bir seçenek olabilir.

Oyuna başlangıçta tüm hareketleri denediğiniz bir tutorial aşamasından geçeceksiniz. Zaten oynanış açısından bir zorluk içermiyor fakat yine de tutorial yerinde olmuş. Seçebileceğiniz 4 karakter bulunuyor (Carl, Burton, Marie, Ai). Bunların kendilerine has uzmanlık alanları var. Görevlerinizi kasabadaki karakterlerden alıyorsunuz. Haritadaki belli noktalara gittiğinizde silah, zırh dükkanlarına, diğer bölgelere ya da lobiye geçebiliyorsunuz. Lobide oluşturulmuş PvP ya da Cooperation Mode görevlerine katılabilirsiniz. Capture the Camp modunda stratejik askeri noktaları ele geçirmeye çalışıyorsunuz. Deathmatch oynarken bu tarzda bir oyundan beklemeyeceğiniz stratejik seçenekler sizi kafanızı çalıştırmaya zorluyor. Haritalar taktik geliştirebileceğiniz şekilde ustaca tasarlanmış. Sniper ile sessizce headshot alabileceğiniz noktalarda pusuya yatabilir ya da dar alanlarda rifle ve el bombası ile terör estirebilirsiniz. Bunun haricinde çeşitli power-up’ları doğru zamanlarda kullanarak düşmanlarınıza nefes aldırmamak elinizde. Metal Assault öğrenmesi kolay fakat ustalaşması zaman alan bir oyun.

Eğer eski moda side scroll shooter oyunlarını özlüyorsanız Metal Assault‘u kesinlikle deneyin. Gerek içerik zenginliği, gerekse kolay kontrolleri ve kaliteli görselleri  açısından eşine az rastlanır bir oyun Metal Assault.

[/tab]
[tab title=”Ekran Görüntüleri”]

[/tab]
[tab title=”Video”]

[/tab]
[tab title=”Sistem Gereksinimleri”]

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Windows (R) 98/XP/2000/Vista
İşlemci: 1 GHz Intel Pentium 3 veya eşdeğer
RAM: 512 MB (Vista için 1 GB ve üstü)
HDD: 500 MB
Ekran Kartı: nVidia GeForce FX5200 (128MB)

Önerilen:
İşletim Sistemi:  Windows (R) 98/XP/2000/Vista
İşlemci: 2 GHz Intel Pentium 4 veya eşdeğer
RAM: 1 GB veya üstü
HDD: 1 GB
Ekran Kartı: nVidia GeForce 6600(128MB)
[/tab]
[/tabgroup]

Oyun Hakkında Yorumlarınız ; (Reklam amaçlı atılan yorumlar kabul edilmeyecektir)

 1. Anna dedi ki:

  bu oyunun çok iyiolduğunu düşünüyorum ve eyleneceğimide düşünüyorum