Earthrise

Bu inceleme 8 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Earthrise
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

[tabgroup]
[tab title=”İnceleme”]

Earthrise

Earthrise İnceleme

Earhrise sürükleyici bir P2P bilim kurgu MMORPG oyunu. Üçüncü Dünya Savaşı’nın yol açtığı yıkımdan sonrasını konu alan kurgusal hikayesi ile Earthrise, harika grafikler, detaylı karakter gelişimi, akıcı oynanış, yaratıcı crafting sistemi ve eğlenceli PvP modlarının mükemmel bir birleşimi.

Devasa oyun dünyası baştan aşağı incelikle tasarlanmış. Her yönüyle derin bir oyunla karşı karşıya olduğunuzu oyuna ilk adım attığınız andan itibaren anlıyorsunuz. Öncelikle Earthrise‘da sınıflar yok. Karakterinizi dilediğiniz yönde geliştirmek, ilerleyen aşamalarda hangi fraksiyona yakın olacağınıza karar vermek size kalmış. Ayrıca silahlarınızın ve zırhlarınızın görünüşlerini ve parçalarını değiştirebiliyorsunuz. Crafting sistemi oyunun en can alıcı noktalarından, çünkü yaratıklardan güçlü item’ler kazanamıyorsunuz. Oyundaki her şeyi ya satın almak ya da crafting ile geliştirmek zorundasınız. Bu sayede oyuna değişken bir ekonomi de dahil edilmiş.

Sonuç olarak bir kaç küçük kusuru dikkate almazsanız Earthrise her yönüyle parlayan bir cevher. Mass Effect gibi bilim kurgu oyunları ilginizi çekiyorsa ve aylık ücret ödemeyi göze alıyorsanız Earthrise şu anda piyasadaki en iyi alternatifiniz.

[/tab]
[tab title=”Ekran Görüntüleri”]


[/tab]
[tab title=”Video”]

[/tab]
[tab title=”Sistem Gereksinimleri”]

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP
İşlemci: 2 GHz CPU veya eşdeğer
RAM: 1024 MB RAM
HDD: 5 GB
Ekran Kartı: Shader model 3.0 destekli 256 MB ekran kartı
[/tab]
[/tabgroup]

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. Mehmet Sürer dedi ki:

  P2P olması çok üzücü 🙁