Fetih Online

Bu inceleme 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Fetih Online
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

[tabgroup]
[tab title=”İnceleme”]

Fetih Online

Fetih Online İnceleme

Fetih Online PvP odaklı fantastik bir 2D MMORPG oyunu. Global olarak uzun zamandır bilinen oyun, 91 AB tarafından Türkçe olarak yayınlanmaya başlandı. Çok sayıda meslek seçeneği ve hızlı oyun stiliyle Fetih Online MMORPG severlerin ilgisini çekebilecek bir deneyim.

Yurt dışında Conquer Online olarak da bilinen Fetih Online yapımcı TQ Digital’in en popüler oyunu. Dünya çapında çok sayıda sunucusu ve geniş bir oyuncu kitlesi bulunan oyunun en ilgi çekici yanı PvP modları. Oyunun açık PvP sistemi oyuncuların birbirleri ile sürekli savaşa girebilmelerine imkan tanıyor. Tabii bunu abartıp önünüze geleni öldürmeye kalkarsanız bazı yaptırımlarla karşılaşıyorsunuz. Diğer guildlere karşı belli bölgeleri ele geçirmeye çalıştığınız guild savaşları ikinci PvP seçeneğiniz. Bunun haricinde zaman zaman düzenlenen PvP turnuvalarına da katılabilirsiniz.

Oyunun grafikleri son dönem oyunlarla yarışamasa da çizimler hoş görünüyor. Skill animasyonları da yeterince iyi hazırlanmış fakat arayüz ve menülerin pek kullanışlı olduğu söylenemez. Otomatik navigasyon yön bulmanızda kolaylık sağlıyor. En güzel yanı düşük sistem özelliklerine sahip PC’nizde rahatlıkla oynayabileceğiniz bir oyun olması.

Grafiklerini görmezden gelirseniz keyif alabileceğiniz bir MMORPG Fetih Online. Savaşlar hızlı ve akıcı, PvP seçenekleri ise rekabetçi oyuncuların kesinlikle ilgisini çekecektir.

[/tab]

[/tab]
[tab title=”Rehber”]

Nasıl Başlanır

Hesabınız oluşturulduktan hemen sonra, Acemi Görevi otomatik başlatılacaktır. Oto-yol sizi İkiz Şehir ve Marketteki farklı köylülere götürecektir. Sadece sistem tüyolarını takip eder ve tüm görevleri tamamlayarak, bazı temel oyuniçi fonksiyonları ve işletimleri öğrenebilirsiniz. Ondan sonra, gerçek görevlere başlama zamanı gelmiş olacaktır!

Belki de iyi donanımların olmaksızın nasıl maceraya başlayacağına meraklı olabilirsin, merak etme. Zaten onları da ayarladık! Şimdi Meslek Merkezindeki Sınıf Eğitimcinden Bonus Ekipman Görevi alabilirsin, ve o sana iyice tcrb ve bazı güzel ekipmanları ödül olarak bağışlayacak! Aynı zamanda, şehirlerin Kaptanları canavarları yok ettirmek için gönüllü alıyor. Onları ziyaret et ve görevleri kabul et. Karşılık olarak sana Tcrb Topu ve Meteor verirler ve onları sonra seviye yükselmek ve itemlerini tamir etmek için kullanabilirsin!

fetih online rehber 1

fetih online rehber 2

Görevlerin hepsi mi bitti? Canavar avlamaya git istersen! Seviyen hızlı yükselecek hem de silah yeteneğin de gelişecektir! Bu küçük servet yığmanın harika yoludur, şansın iyise, yağmadan bulduğun gibi güzel Cevherler, Meteorlar, hatta nadir Ejder Topları bulabilirsin!

[/tab]
[tab title=”Ekran Görüntüleri”]


[/tab]
[tab title=”Video”]

[/tab]
[tab title=”Sistem Gereksinimleri”]

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Windows 98 / 2000 / ME / XP / Vista
İşlemci: 800 MHz Intel Celeron veya eşdeğer AMD
RAM: 128 MB
HDD: 1.0 GB
Ekran Kartı: DirectX 8.1 destekli

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 98 / 2000 / ME / XP / Vista
İşlemci: 1.5 GHz Pentium 4 veya eşdeğer AMD
RAM: 256 MB
HDD: 1.0 GB
Ekran Kartı: DirectX 8.1 destekli

[/tab]
[/tabgroup]

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. hasan dedi ki:

  yyyaaa bu pwp isimleri sonuna ne ekleniyor eftih online nin
  mesela pwp ismmi olucak tuncfetih onlinemi oluyo ?

 2. MrPoop dedi ki:

  Oyun Örn Olarak Son Dömende Yapılar görsel oyunlara Göre Cok Kötü bir görseli var oyunlara göre bence indirmeye degmez

 3. nebi dedi ki:

  Bunca zamandır online oyun oynarım ben daha bunun kadar dehşet bi oyun görmedim :)))) bir efek bukadarmı canlı olur 😀 şaka maka bi yana indirmeye degmez tabiki mario sevenler hariç 😀

 4. ufuk dedi ki:

  yaaa arkadaşlar harika bir oyun ama ben yeni başlıyorum bana biraz oyunu tanıta bilir misiniz

 5. ufuk dedi ki:

  anaaa bu ne biçim yüz len

 6. press0k dedi ki:

  Arkadaşlar bazılarını efekt kötü felan demiş , indirmeye gelmez demiş fakat bu sizin şahsi görüşünüz. Tabikide saygı duyuyorum fakat şunuda eklemek istiyorum ;

  Bazı playerlar görsel efektlere , görselliğe çok fazla takılmaz , sadece rekabete bakar .. Rekabet varsa her oyun olur 🙂

 7. kaplan888 dedi ki:

  hahha değmez demiş bir çocuk orada oturarak bilmem ne biçimdeki oyun oyniyor? doğru söylemişsin sennin için değmez daha doğrusu bu oyun sana değmez hahaha bırak kafamı bozma oyuna beğendim herkese şiddetli bir bi.imde tavsiye ederim.

 8. emre dedi ki:

  opyun eskiş oyunlardan eski ama oyun olarak gzl oyunlardangrafikleri kotu ama oyun gzl bunu duşunerek karar verin kapsamlı bir oyun ama grafikler kotu

 9. burak dedi ki:

  yaaa oyun çok güzel şu anda 63 levelim oyunu herkese tavsiye ediorum oyunda adım MaraselGuru21 kasılmak istiyen ekleye bilir herkese tavsiye ediroum emeğe saygı 🙂

 10. şafak dedi ki:

  indirmeye hiç değmez 29 levelim meteor düştü bana ama benden de düştü meteor
  durmadan bişey düşüyo
  grafik desen berbat

 11. kaplan888 dedi ki:

  tekrar buradayim arkadaşlara tavsiye ederim oyunda kaplan888 okçuyum PK etmeye cesaretin varsa ger hadi şeytanlardan korkan birisen tavsiye etmem rüyalarına girebilir hahahha arkadaş olmak isteyenler varsa beni eklesin öğreticem ama metero karşılığıyla bekliyorum!

 12. keloglan dedi ki:

  oyun 2D (daha doğrusu 2.5D, yani arkaplan olarak 2d, bütün char ve NPC ler 3D )olduktan sonra görsellikte tabii ki 3D oyunlar gibi etkileyici olmaz. 2D ve 3D MMORPG oyunların ortasında sıralanabilir.
  ben ce bu oyunun en büyük başarısı oyunun hikaye ve kültür zenginliğidir. bir de silah ve ekipman sistemi de birçok mmorpg oyunlardakinden mükemmel ve mantıklı ayarlanmıştır.

 13. kaplan888 dedi ki:

  tamamen katılıyorum oyun gerçekten zevik veriyor ilginç olan konuşmalar ve farklı görevleri yaparak kendimi kayıp ediyorum hahahha

 14. kaplan888 dedi ki:

  Mutlu ve Uzun Ömür Dileriz!
  Anneler Yüce Tanrının Melekleri
  Dünyaya gözlerimi seninle açtım,
  Üşüdüm senin kollarına koştum,
  Ninniler söyledin,şefkatinle besledin,
  Yemedin yedirdin,giymedin giydirdin,
  Alfabeyi senin adınla öğrendim,
  Dilimi öğrettin,yazınca sevindin,
  Arkadaş sevgisini sen öğrettin,
  Kardeşimle barışı ve paylaşımı sen öğrettin,
  İnsan olmamın temellerini sen attırdın,
  En yükseklere zirveye hedef yaptırdın,
  Nice zorluklara benim için göğüs gerdin,  -Dr İbrahim Necati Günay

 15. kaplan888 dedi ki:

  Merhaba
  Fetih Birdaha Üyelerini kazandırıyor Bu kez İtemlerle kalmayacak Daha değişik mühteşem FP leri üyelerine sunuyor benim loncama gelin birlikte kazanalım gurup kuralım savaşalım Fetih Online ‘nın Kralları olalım Sen Tekbaşına savaşamazsız Fetih Edemezsin hadi bana katıl ben sana katılıyım!

  [05-24] Toplu Fotoğraf Yarışmasına Ödül
  1. 1.lik ödülü: Bir adet Orta Dua Taşı (7 Günlük ) ve 8 Dolarlı Puan Kartı (530 FP)
  2. 2.lik ödülü: Bir adet Orta Dua Taşı (7 Günlük ) ve 5 Dolarlı Puan Kartı (320 FP)
  3. 3.lük ödülü: Bir adet Orta Dua Taşı (7 Günlük ) ve 2 Dolarlı Puan Kartı (125 FP)