KingsAge

Bu inceleme 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
KingsAge
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

KingsAge

KingsAge İnceleme

KingsAge bir köy ile başlayıp kendi krallığınızı kurmaya çalıştığınız, diğer oyuncularla ittifak kurup savaşlara girebileceğiniz bir browser strateji oyunu. Kaliteli bir Türkçe browser oyunu arıyorsanız KingsAge denemeye değer.

Oyuna başlangıçta bir dünya seçmeniz gerekiyor. Daha sonra oyuna başlamak istediğiniz bölgeyi seçiyorsunuz. Tutorial kısmında oyunun temel mekaniklerini öğrenebilirsiniz. Daha önce tarayıcı tabanlı bir strateji oyunu oynadıysanız KingsAge‘e de yabancılık çekmeyeceksiniz. Temel olarak kaynakları toplayıp binalarınızı ve ordunuzu geliştirmeniz gerekiyor. Ordunuzla diğer yerleşimlere saldırıp kaynaklarını ele geçirebiliyorsunuz. Tabii diğer oyuncuların ordularına karşı bölgenizi savunmanız da gerekiyor.

KingsAge 2

Başlangıçta yavaş ilerleyen oyun yerleşiminiz ve ordunuz geliştikten sonra diğer oyuncularla yapacağınız ittifaklar ve gireceğiniz savaşlardan sonra oldukça keyifli hale geliyor. Görünüm olarak da bir strateji oyunundan bekleyeceğiniz seviyenin altına düşmüyor KingsAge.

KingsAge oyununa kayıt olmak için buraya tıklayın!

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar