EA yeni oyunu Duty Calls’ı duyurdu

Bu yazı 9 sene önce eklendi.
horseman

Bunun Call of Duty’e bir saygı duruşu olduğunu düşünüyorsanız, oyunun arkasında EA’in olduğunu bir kez daha hatırlatalım. EA, yeni oyununda Call of Duty ile dalga geçiyor. Bedava indirilebilir olarak yayınlanan oyun başarılı shooter oyununun her yönüyle dalga geçiyor.

Duty Calls

Aslına bakarsanız Duty Calls, EA ve Bulletstorm’un yapımcısı Epic Games ile People Can Fly’ın ortaklaşa gerçekleştirdikleri bir pazarlama gösterisi. Epic’ten Cliff Bleszinski twitter sayfasından yaptığı açıklamada “Şaşırdım kaldım. Bu oyun askeri shooter türünü yeni baştan tanımlıyor.” sözleriyle dalga geçmeyi sürdürdü. Bakalım Activision avukatları da işin esprili kısmını görebilecekler mi? Bundan tam olarak emin değiliz ama oyunun yayınlandığı site olan TheDutyCalls.com adresinde “Duty Calls bir parodidir. Activision ya da Call of Duty oyunlarıyla bir ilgisi yoktur.” ibaresi dikkat çekiyor. Bu arada oyunu sitesinden indirebilirsiniz.
Kaynak: pclabs.com.tr

Duty Calls Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP SP2+, Windows Vista or Windows 7
  • İşlemci: 2.0+ GHZ Single Core Processor
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA 6200+ or ATI Radeon 9600+ Video Card
  • Ses: Windows Supported Sound Card
  • DirectX: DirectX 9.0c
  • Hard Disk Boş Alanı: 8 GB

EA Duty Calls Download

http://www.thedutycalls.com/download.html? Linkten “Free Download” butonuna tıklayarak oyunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Not: İndireceğiniz dosya boyutu yaklaşık 760 mb civarında. Oyun çok çabuk bitiyor, ama iyi dalga geçmişler 🙂 Zaten EA games bedavaya oyun yapmazdı değil mi?

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
Zayt

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

3 sene önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar

Yorum yapıldı

avatar