Metin2: The Dark Dragons Geliyor

Bu yazı 3 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
darkorbit kayıt

Metin2 The Dark Dragons

Şimdiye kadar hiç görülmemiş büyüklükteki Metin2 güncellemesiyle ek bölgeler, yeni canavarlar, ejderha taşı simyası ekleniyor ve seviye sınırı 105’e çıkarılıyor.

The Dark Dragons eklentisi sayesinde başarılı MMO oyunu Metin2‘nin oyuncuları esrarengiz bir adada yeni yaratık, görev ve ödüllerle tanışacak. Seviye sınırı 105’e çıkarılacak ve gizemli ejderha taşı simyasıyla Metin2 kahramanları güçlerine güç katacak.

Karanlık Ejderha Kayası

Seviye 90 üstü oyuncular, Ejderha Ateşi Burnu, Gautama Uçurumu, Yıldırım Dağları ve Nefrit Körfezi gibi yeni ve zorlu bölgeleri gönüllerinin alabildiği kadar araştırabilecek. Bu bölgeler Karanlık Ejderha Kayası isimli efsanevi adada bulunur. Orada yeni canavarlar, Triton ordusunun balık yaratıkları veya Mantikor ırkından olan kanatlı yaratıklar pusuda bekleyecek. Bu korkutucu yaratıkları ve devasa liderlerini alt etmek cesaret ve savaşçı ruhu ister.

Eklenen bölgelerde daha nice zorlu mücadele ve tehlikeler gizli. Adaya örneğin yeni, hattâ daha tehlikeli Metin Taşları yağacak. Kara etkilerinden Krallığı kurtarmak için onların hemen yok edilmesi gerekir. Yeni görevlerin üstesinden gelmeyi bilen cesur kahramanlar ödül olarak çok sayıda güçlü silah ve zırh kazanacak.

Metin2 The Dark Dragons Güncellemesi

Ejerha Taşı Simyası ve maksimum sınırın 105’e çıkarılması

Karanlık Ejderha Kayası yolculuğunun şıp diye bitmemesi için oyun karakterleri artık seviye 105’e kadar yükselebilecek. Oyuncular, gizemli ejderha taşı simyasıyla ele geçirdikleri ejderha taşı parçalarından güçlü ejderha taşları üretebilecek ve sayelerinde inanılmaz derecede güç kazanacak. Ejderha taşları bir zamanlar temel ejderhaların kalp ve ruhlarından oluşmuş. Bu taşları kullananlar örneğin isabet için bonus veya mana puanından faydalanabildiği gibi ateş, buz, toprak, rüzgar, yıldırım ve karanlık elementlerine karşı etkili dayanıklılık da kazanacak. Seviye 30 üstü karakterler bu büyülü değerli taşlardan iki çeşit set oluşturabilecek: gökyüzü ve dünya. Etkilerini daha da artırmak için ejderha taşları birçok aşamada arındırılabilecek.

Yeni bir dönem başlıyor

The Dark Dragons güncellemesi Metin2 dünyasında yaşanacak heyecanlı maceraların ön habercisidir. Düzenli aralıklarla ek içeriklerle donatılıp geliştirilecektir.

Benzer Yazılar

e3

Microsoft’tan E3 Planı!

7 saat önce
Blood

Gelecek ay yapılması planlanan E3 2016’a sayılı günler kala, şirketlerin açıklamaları da gelmeye devam ediyor. Microsoft ekibinin planı haberimizde! Oyun oynayan ve oyun severler için Haziran ayı başka b...

hqdefault

PES 2017 Göründü!

1 gün önce
Blood

Her senenin en çok merak edilen oyunlarından olan PES 2017 göründü. Yapımcı şirket olan Konami, PES 2017 için bir internet sitesi hazırladı. Futbol oyunlarını sevenlerin en çok oynadığı oyunlardan olan v...

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. eray diyor ki:

  abi güzelde güncellemeden sonra metin 2nin sitesi açılmıyor neden acaba ?

 2. taner diyor ki:

  ben dendim
  yeni bir çar aç bana ver bn girim

 3. özgürcan diyor ki:

  ben metin2 yi çok seviyom

 4. ramazan diyor ki:

  ya ben metin2 kayıt oldum aktivleştir dedi yaptım siteye giriyor ama metin2 ye girmiyor aynı hesapla ne yapabilirim

 5. alperen diyor ki:

  benim adım alperen ve metin 2 hayranıyım ama bi türlü kayıt olamadım ama elinde sonunda yapıcamı biliyorum

 6. nolara diyor ki:

  ya ben indirdim kayıt olamıyorum