Ministry of War

Bu inceleme 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Ministry of War
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

Ministry of War İnceleme

Dört ırktan birini seçip gerçek zamanlı savaşlara katılabileceğiniz Ministry of War Türkçe bir browser strateji oyunu. Diğer oyuncularla ittifak kurup savaşlara katılabilir ve çağlar süresince büyük bir imparatorluk kurabilirsiniz.

Gameturk tarafından Türkçe olarak oyunculara sunulan Ministry of War‘da Pers, Roma, Mısır veya Çin’i seçebilirsiniz. NPC veya gerçek oyunculara karşı savaşlara katılabildiğiniz oyunda tıpkı Travian’da olduğu gibi oyun sonuna erişebiliyorsunuz. Bir uygarlık diğerlerini fethettiğinde yeni bir çağ başlıyor ve imparatorluk çağına kadar gidebiliyor.

Keşfedilecek devasa dünyası, yelken açılacak denizleri ve içerik zenginliği ile Ministry of War piyasadaki en etkileyici tarayıcı tabanlı strateji oyunlarından bir tanesi.

Ministry of War‘a kayıt olmak için tıklayın.

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. Mehmet Ali dedi ki:

  eskidi bu oyun vede adamlar çok hızlı gelişiyor bu arada adminim geç oldu incelemen başka incelemerde bekliyorum güzel bir siten var