MStar’da Çifte Bayram

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

MStar

MStar‘da Çifte Bayram Var! Kurban Bayramından bir hafta önce gelen cadılar bayramı konseptli yeni eşyalar ile bu ay MStar oyuncuları çifte bayram yaşayacak. Bayramda ise bir dolu etkinlik ve kampanya MStar oyuncularını bekliyor. Kampanyalardan biraz bahsetmek gerekirse; MStar‘da Harcama Yapan Oyunculara harcamaları, hediye olarak geri dönüyor. Bayramda harcanan MStar Nakitlere karşılık, oyunculara çeşitli eşyalar hediye edilecek.

Rengarenk Haftalar etkinliğinde ise bu hafta renk yok. Bayram için oyuncular özgürce istedikleri kıyafetleri giyip, yarışmaya katılabilecekler. Kelimeyi yakala, hediyeyi kap etkinliğinde ise gün boyunca oyun görevlileri tarafından, oyun içerisinden yapılacak duyurularda, rastgele zamanlarda bir kelimeden harfler verilecek. Kelimeyi tamamlayan oyuncular mstarinfo@joygame.com adresine mail atarak hediye kazanma şansı yakalayacak.

En önemlisi de, MStar oyuncularının Bayramda hediye kazanmak için tek yapmaları gereken, MStar oynamak! Tüm oyuncular, oyuna girdikleri gün sayısı kadar hediye kazanacak.

Tabii ki sadece bu kadarla sınırlı değil, yazmakla bitmez! Daha bir çok etkinlik bayramda MStar oyuncularını bekliyor.

MStar Resmi Sitesi: http://www.trmstar.com/

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar