TES 6’dan Güzel Haber!

Bu yazı 6 ay önce eklendi.
Blood

Skyrim’in kolay kolay elde edilemeyecek başarısının ardından büyük merak uyandırmayı başaran yeni The Elder Scrolls oyunu nihayete erdi. TES 6 yapım aşamasında!

gallery-1458578040-fan-art

Oldukça normal bir durum olarak karşılanan bu yeni haber, oyun severleri oldukça heyecanlandırdı. 20 yılın üzerinde bir serüvene sahip olan The Elder Scrolls serisi için, beşinci yapımın ardından kayıplara karıştı söylentisi çıkmıştı. Ancak, geçtiğimiz ay içerisinde Skyrim Special Edition çıkmasına rağmen, pek önemli bir gelişme olarak sayılmadı.

maxresdefault

Skyrim’in yönetmen koltuğunda oturan Todd Howard, Glixel’e özel olarak verdiği demeçte, Nintendo Swich’i övmesinin ardından, gelecek olan yeni projeler hakkında da ipuçları vermeyi ihmal etmedi. Fallout 4 oyununun bitmesinin ardından boşta kalan ekibin, yeni bir TES oyunu yapmak için kolları sıvadığı ve yapım aşamasında olan oyununda kısa bir süre sonra piyasaya çıkacağı yönündeydi. The Elder Scrolls 6 olarak tasarlanan ve aktif olarak proje konumunda bulunan oyun hakkında fazla detay vermeyen Howard, hayranlarını daha fazla bekletme niyetinde olmamalarına karşın; kaliteli bir yapım hazırlamak için zamana ihtiyaçları olduğunu ve bu büyük başarının aceleye getirilerek hüsrana uğramaması yönünde söylemlerde bulundu.

Belki de, önümüzdeki E3 fuarında kavuşuruz, ne dersiniz?

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar