Aion 3.5 Çok Yakında

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Aion 3.5

AION Free-to-Play: Gameforge, 3.5 güncellemesini 16.01.2013 tarihinde Avrupa’da yayınlayacak.

Başarılı MMO oyunu Aion’un sıradaki güncellemesi kapıya dayandı: 3.5 yama notu, oyuna yeni arenalar, mahzenler ve binekler ekleyip, Aion 3.0’de ele alınan Ejderha Hükümdarı Tiamat’ın yerine geçiyor.

Ejderha İninde

Tecrübeli oyuncular, “Tiamatın Kalesi” ve Tiamatın Sığınağı” isimli iki yeni mahzende dillere destan zorlu mücadeleler sergileyecektir. Tiamatın Kalesi’nde Devalar, Balaurların en tehlikeli generalleriyle karşı karşıya gelecektir. Tiamat’ın Sığınağı’nda da inanılmaz bir gösteriye şahit olacaksınız: Oyuncular burada korkulu Ejderha Hükümdarı’yla boy ölçüşecektir. Bu epik mücadelede galibiyeti eline ancak ve ancak en güçlü Devalar alabilecek ve eşsiz silah setleri kazanacaktır. Hatta şansları varsa yeni “Mistik” kategorisine ait bir set bile ele geçirebileceklerdir.

Aion Free to Play 3.5

Sınırsız PvP oynama zevki

PvP hayranlarına özel hizmete açılacak olan iki arenada çoklu oyuncu savaşlarına imkan verilecektir: İkişer oyuncudan oluşan üç grup “Kooperasyon Arenası’nda” kozlarını paylaşacaktır. Bu 2v2v2 sistemi üstün beceri gerektirdiği gibi oyunculara sayısız taktik kullanma fırsatları sunmaktadır. “Şöhret Arenası” isimli PvP arenasında da hayatta kalma mücadelesi vermek için dört oyuncu karşılaşacaktır. Devalar, arena savaşlarında elde ettikleri başarılarının karşılığında aldıkları armaları değerli eşyalarla değiş tokuş edebilecektir.

Yeni binekler, gelişmiş ev sistemi ve lejyonların seviye limiti yükseltilecek

Oyuncular dört yeni binek arasından gönüllerinin arzuladığını seçip Atreya boyu gezebilecektir. Bu binekler satın alınabilecek, üretilebilecek veya görev tamamlayarak elde edilebilecektir. Tehlikeli maceraların yorgunluğunu evinde atmak isteyen Devalar için ise evlerine özel yeni dizayn ve “Ev”, “Vilya”, “Malikane” ve “Saray” sınıfından olan evlere özel mobilyalar için de ek yerler verilecektir. Köyüne faydalı olmak isteyen oyuncular ayrıca panodan görevler alabilecektir. Bu görevleri başarıyla tamamladıklarında da Pazar Yeri’nde daha çok ender ürünler satan tüccarlar olacaktır. Lejyonlara sayısız yeni görev seçeneği sunulacağı gibi seviye limitleri de 8. seviyeye yükseltilecektir. Bunların dışında, oyuncuların beğenisine yeni kıyafetler ve eşi benzeri olmayan bir binek sunulacaktır.

Aion incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar