Aion Free to Play 1. Yılını Kutluyor

Bu yazı 11 yıl önce eklendi.

Aion İstatistikler

Doğum Gününe Özel Etkinlikler ve Özellikler | 3.9 Güncellemesi Nisan Ayında

Bir yıl önce Avrupa’da yayıncı Gameforge tarafından, popüler Fantezi MMO AION free-to-play modeline geçirildi. Ekip bu olayın yıl dönümünü birçok etkinlikle kutluyor – elbette oyuncularla birlikte! Örneğin Boost etkinliğinde 6 Mart’a kadar fazladan %50 deneyim ve Abyss puanı alınacak ve eşya çıkma şansının yanı sıra el işlerinde başarı şansı %50 daha yüksek olacak. Ayrıca AION topluluğunu 28 Şubat Perşembe günü geçekleştirilecek olan İlkbahar etkinliğinin yanında özel bir indirim zamanı bekliyor: Deva özel etkinliği. Oyuncular, 12 ile 24 saatleri arasında AION sikkesi satın alırken, satın aldıklarının %10 fazlasını ücretsiz olarak kazanacak.

3.9 Güncellemesi: Mahzen Bulucu ve Çaylak Sunucusuyla Geliyor

Gameforge, oyun içindeki etkinliklerin yanında, bir tane daha doğum günü hediyesi hazırladı: 3.9 güncellemesinin ilanı. Bu güncelleme 17 Nisan’da yayınlanacak ve yeni içeriklerle ve işlevlerle birlikte gelecek. Mahzen Bulucu, oyuncuların bir mahzen grubuna daha çabuk ve daha kolay katılmasını ya da birlikte mücadeleye atılmak için başka oyuncular bulmasını sağlayacak – üstelik de sunucu sınırlarının ötesine geçerek. Özellikle yeni başlayanlara hitap eden bir diğer özellik de Çaylak Sunucuları: Burada, başka sunuculardan oyuncularla bir araya gelerek en düşük seviyeli bölgeleri birlikte keşfetmek mümkün olacak. Devalar bu sayede başka fraksiyonların oyuncularından korunarak daha yüksek seviyedeki bölgelere ilerleyebilecek.

Avrupa’da bir yıllık free-to-play

AION Free to play’in ücretsiz sürümünün başlamasından bu yana 2,7 milyondan fazla yeni hesap kaydedildi, şu anda 3 milyondan fazla oyuncu Atreya dünyasında geziniyor. Gameforge, bu kadar kişiye yeterli alan sağlayabilmek için yayından kısa bir süre sonra dört ek oyun sunucusu açtı. 3.0 sürümü, bu tarihe kadar yapılan en kapsamlı güncelleme olarak AION’u ev, hava durumu sistemi, yeni meslekler ve binek hayvanlar gibi yeni içeriklerle genişletti. Yeni 3.5 güncellemesi, yüksek seviyedeki PvE ve PvP oyuncuları için yeni içeriklere yoğunlaşıyor. Ejderha efendisi Tiamat’a karşı final dövüşünün yanında, “İşbirliği Arenası” iki oyunculu üç ekibi birbirlerine karşı mücadele etmeye çağırıyor. Bu 2v2v2 sistemi yüksek beceri gerektiriyor ve çok sayıda taktik seçeneğin yolunu açıyor. “Şöhret Arenası”, dört oyuncunun birbirlerine karşı ölümüne mücadele ettikleri bir PvP arenası. Arena dövüşlerinde başarılı olan Devalar, değerli eşyalarla takas edebildikleri nişanlar kazanıyor.

Aion incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar