Battle for Graxia 25 Ocak’ta Başlıyor!

Battle for Graxia

League of Legends, SMITE vb. MOBA tarzı oyunların takipçisiyseniz ilgilizi çekebilecek bir haberimiz var. Rise of Immortals: Battle for Graxia 25 Ocak, saat 14:00’den itibaren herkes tarafından oynanabilecek.

Zaten pek çok MOBA oynadık, Battle for Graxia‘yı farklı kılan nedir derseniz, oyunun tamamen Türkçe olduğunu söylemek belki biraz heyecan yaratabilir. Dahası tüm kahramanlar ve diğer diyaloglar Türkçe seslendirilmiş. Battle dor Graxia‘ya halihazırda kayıt olup, oyunu indirebilir, 25 Ocak’tan itibaren de oynamaya başlayabilirsiniz.

NOT: Oyunun boyutu yaklaşık 893Mb

Battle for Graxia’ya kayıt olmak için tıklayın.

Battle for Graxia Türkçe Tanıtım Videosu

3 comments

  1. güzel bi moba league of legends oynayanalrın zorlanmayacağı kesin fakat herolar biraz zor oyunda itemleri uprageleme sistemi olduğu için farm yaparken biraz zorlanabiliyorsunuz / oyudnaki heroalr fazla değil ve bunlara alışmak içinde bolca alıştırma yapmanız gerekiyor PVE özelliğindeki bot güzel düşünülmüş size karşı güzel bir oyun sergiliyor eğer sizi öldürürse hemen koridoru push layıp kule vs. işlemleri rahat yapıyor kısacası güzel fakat karakterler üzerinde çalışma yapılmalı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir