Battle of The Immortals Joygame ile geliyor

Bu yazı 9 sene önce eklendi.

Battle of The Immortals

Türkiye’nin lider oyun şirketi Joygame, devasa dünyası ile merak uyandıran oyunu Battle Of The Immortals‘ı (BOI) bünyesine tam anlamıyla katmış durumda. Beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak olan oyun, aktif kadrosu ile oyuncularına bu sanal dünyada yol gösterecek. İhtişamlı kıyafetler, fantastik animasyonlar, olağanüstü görünüşlü hizmetkarlar sizi epey etkileyecek. Öldürdüğünüz devasa baş düşmanları yardımcı olarak alabilme şansınız da bulunuyor. Etkinliğe boğulacağınız, görsel efektlere doyacağınız bir oyuna hazır mısınız?

Oyunu sabırsızlıkla beklediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Joygame, Haziran ayı içerisinde sizi Kapalı Beta Testine davet ediyor. Kendi sisteminde bulunan Oto-Saldırı özelliği sayesinde oyuna çok kolay adapte olabilmeniz mümkün. Oyuna başlarken 6 ayrı sınıftan birini seçeceksiniz. Her biri farklı özelliklere sahip karakterleri ve daha fazlası bu ay içerisinde sizlerle buluşacak.

BOI açılış sürecini ve daha fazlasını Facebook ve Twitter adreslerinden ve yakında yayına başlayacak olan www.joygame.com/battle-of-the-immortals resmi internet sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Fifa 22`de Yeni Neler Var ? En Ucuz Nereden Alınır ?

6 ay önce
admin

Fifa 22`de Yeni Neler Var ?    Popüler futbol oyununda bu yıl yapılan en büyük değişiklik, kullandıkları arayüz temasını değiştirmek oldu. Açık renkler yerine mavi ve lacivert yeni tema seçildi. Arayüz tekni...

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

1 sene önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Yazıyla İlgili Yorumlar