Battle of The Immortals Joygame ile geliyor

Battle of The Immortals

Türkiye’nin lider oyun şirketi Joygame, devasa dünyası ile merak uyandıran oyunu Battle Of The Immortals‘ı (BOI) bünyesine tam anlamıyla katmış durumda. Beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak olan oyun, aktif kadrosu ile oyuncularına bu sanal dünyada yol gösterecek. İhtişamlı kıyafetler, fantastik animasyonlar, olağanüstü görünüşlü hizmetkarlar sizi epey etkileyecek. Öldürdüğünüz devasa baş düşmanları yardımcı olarak alabilme şansınız da bulunuyor. Etkinliğe boğulacağınız, görsel efektlere doyacağınız bir oyuna hazır mısınız?

Oyunu sabırsızlıkla beklediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Joygame, Haziran ayı içerisinde sizi Kapalı Beta Testine davet ediyor. Kendi sisteminde bulunan Oto-Saldırı özelliği sayesinde oyuna çok kolay adapte olabilmeniz mümkün. Oyuna başlarken 6 ayrı sınıftan birini seçeceksiniz. Her biri farklı özelliklere sahip karakterleri ve daha fazlası bu ay içerisinde sizlerle buluşacak.

BOI açılış sürecini ve daha fazlasını Facebook ve Twitter adreslerinden ve yakında yayına başlayacak olan www.joygame.com/battle-of-the-immortals resmi internet sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir