Battle of The Immortals Joygame ile geliyor

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

Battle of The Immortals

Türkiye’nin lider oyun şirketi Joygame, devasa dünyası ile merak uyandıran oyunu Battle Of The Immortals‘ı (BOI) bünyesine tam anlamıyla katmış durumda. Beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak olan oyun, aktif kadrosu ile oyuncularına bu sanal dünyada yol gösterecek. İhtişamlı kıyafetler, fantastik animasyonlar, olağanüstü görünüşlü hizmetkarlar sizi epey etkileyecek. Öldürdüğünüz devasa baş düşmanları yardımcı olarak alabilme şansınız da bulunuyor. Etkinliğe boğulacağınız, görsel efektlere doyacağınız bir oyuna hazır mısınız?

Oyunu sabırsızlıkla beklediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Joygame, Haziran ayı içerisinde sizi Kapalı Beta Testine davet ediyor. Kendi sisteminde bulunan Oto-Saldırı özelliği sayesinde oyuna çok kolay adapte olabilmeniz mümkün. Oyuna başlarken 6 ayrı sınıftan birini seçeceksiniz. Her biri farklı özelliklere sahip karakterleri ve daha fazlası bu ay içerisinde sizlerle buluşacak.

BOI açılış sürecini ve daha fazlasını Facebook ve Twitter adreslerinden ve yakında yayına başlayacak olan www.joygame.com/battle-of-the-immortals resmi internet sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar