Beklenen DLC, SW: Battlefront’a Gelmeyecek Gibi!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren Star Wars 7: Güç Uyanıyor filminin oyun yüzü olan Star Wars: Battlefornt’a gelmesi beklenen film konusu, EA’nın herhangi bir çalışmasının olmamasıyla ilgili olarak gelmeyecek gibi görünüyor.

maxresdefault

İlk olarak Endor savaşlarının ardından sunulan Jakku savaşı için ek paket olarak sunulmuş olan Battle Of Jakku, oyuncuları yanıltmış gibi görünüyor. Görünen o ki; Star Wars: Battlefront, Güç Uyanıyor filmiyle ilgili herhangi bir ek paket sunulmayacak.

Star Wars oyunu geliştiricisi olan Electronick Arts, sunacağı güncellemeyle birlikte 16 ekstra harita, 4 yeni model getirmeyi planladığını açıklamıştır. Ancak bu gelecek güncellemeyle birlikte, Güç Uyanıyor filminde yer alan Resistance ve First Order arasında yer alan gösteriyi veya Starkiller üssünü görecekmişiz gibi görünmüyor. EA şirketi, bu oyunun yeni filmle alakalı olmayacağını ve standart üçlemeden ibaret olacağını Twitter yoluyla sevenlerine duyurdu.

maxresdefault (1)

Twitter kullanıcılarından olan Chris Williams isimli oyuncunun, ‘Herhangi bir DLC sunarak, 7. Filmi dahil etme düşünceniz var mı?’ şeklindeki soruya şirket, ‘Ekibimiz Star Wars Battlefront güncellemesini sunacağı zaman, orijinal üçleme üzerinde çalışıyor’ cevabını aldı.

Resmi bir açıklama olmasa da, güncelleme ile gelmeyeceğine kesin gözüyle bakılan SW: Güç Uyanıyor, oyuncuları üzmüş gibi görünüyor.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar