Beklenen DLC, SW: Battlefront’a Gelmeyecek Gibi!

Bu yazı 9 yıl önce eklendi.
admin

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren Star Wars 7: Güç Uyanıyor filminin oyun yüzü olan Star Wars: Battlefornt’a gelmesi beklenen film konusu, EA’nın herhangi bir çalışmasının olmamasıyla ilgili olarak gelmeyecek gibi görünüyor.

maxresdefault

İlk olarak Endor savaşlarının ardından sunulan Jakku savaşı için ek paket olarak sunulmuş olan Battle Of Jakku, oyuncuları yanıltmış gibi görünüyor. Görünen o ki; Star Wars: Battlefront, Güç Uyanıyor filmiyle ilgili herhangi bir ek paket sunulmayacak.

Star Wars oyunu geliştiricisi olan Electronick Arts, sunacağı güncellemeyle birlikte 16 ekstra harita, 4 yeni model getirmeyi planladığını açıklamıştır. Ancak bu gelecek güncellemeyle birlikte, Güç Uyanıyor filminde yer alan Resistance ve First Order arasında yer alan gösteriyi veya Starkiller üssünü görecekmişiz gibi görünmüyor. EA şirketi, bu oyunun yeni filmle alakalı olmayacağını ve standart üçlemeden ibaret olacağını Twitter yoluyla sevenlerine duyurdu.

maxresdefault (1)

Twitter kullanıcılarından olan Chris Williams isimli oyuncunun, ‘Herhangi bir DLC sunarak, 7. Filmi dahil etme düşünceniz var mı?’ şeklindeki soruya şirket, ‘Ekibimiz Star Wars Battlefront güncellemesini sunacağı zaman, orijinal üçleme üzerinde çalışıyor’ cevabını aldı.

Resmi bir açıklama olmasa da, güncelleme ile gelmeyeceğine kesin gözüyle bakılan SW: Güç Uyanıyor, oyuncuları üzmüş gibi görünüyor.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar