Black Desert Online İlk Bakış

Black Desert Online

Koreli geliştirici Pearl Abyss tarafından hazırlanmakta olan Black Desert Online, geçtiğimiz günlerde Gamescom’da boy gösterdi. F2P.com’da yayınlanan bir video Black Desert Online‘ın harika grafiklerine, ortamlarına ve savaş sistemine yakından bakmamızı sağlıyor.

Dünya haritası üzerinde gemi veya at arabası gibi taşıma yöntemlerini kullanarak eşyalarınızı bir şehirden diğerine taşıyabileceğiniz, satabileceğiniz, saklayabileceğiniz gelişmiş bir varlık yönetim sistemi barındırıyor, Black Desert Online. Ayrıca yoldaşınız olan NPC’lere de aynı amaçlarla eşyalarınızı taşıtabilir ve onları harita üzerinde gerçek zamanlı olarak gözlemleyebilirsiniz.

Black Desert Online‘da harita üzerindeki bir noktaya tıklayarak doğrudan gitmek mümkün. Harita üzerinde toplayabileceğiniz bir şey gördüğünüzde, üzerine tıklarsanız karakteriniz gidip onu sizin için alabilir. Bu, şehirler ve harita üzerindeki tüm noktalar için geçerli.

Black Desert Online

Ayrıca oyun, karakterler, NPC’ler ve kendi karakteriniz arasında istediğinizde inceleyebileceğiniz karmaşık bir ilişkiler ağı da içeriyor. Bir karaktere tıklayarak onunla aranızdaki ilişkileri, diğer NPC’ler ile ilişkilerini ve kendi ilişkilerinizi görebilirsiniz. Diğer karakterlerle olan samimiyetiniz de oyun tarafından ölçülüyor. Bu sayede oyundaki tüm karakterlerle ilişkilerinizi yönetmeniz mümkün.

Black Desert Online

Black Desert Online‘ın çıkış tarihi konusunda gelen kesin bir bilgi yok. Öncelikle Kore ve Japonya’da yayınlanacak olan oyunun Avrupa ve Amerika’ya gelmesi 2015’i bulabilir.

4 comments

  1. Eger bu oyunun Pvp sistemi de cok guzel olursa.. Bu oyun piyasayi inletir.. Unutmayin ki bu tur oyunlarda Pvp sistemi cok ama coook buyuk bir faktordur.. Eger Pvp sistemi biz oyunculari tatmin ederse oyun karsiligini alir buzden..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir