Black Desert Online İlk Bakış

Bu yazı 11 yıl önce eklendi.

Black Desert Online

Koreli geliştirici Pearl Abyss tarafından hazırlanmakta olan Black Desert Online, geçtiğimiz günlerde Gamescom’da boy gösterdi. F2P.com’da yayınlanan bir video Black Desert Online‘ın harika grafiklerine, ortamlarına ve savaş sistemine yakından bakmamızı sağlıyor.

Dünya haritası üzerinde gemi veya at arabası gibi taşıma yöntemlerini kullanarak eşyalarınızı bir şehirden diğerine taşıyabileceğiniz, satabileceğiniz, saklayabileceğiniz gelişmiş bir varlık yönetim sistemi barındırıyor, Black Desert Online. Ayrıca yoldaşınız olan NPC’lere de aynı amaçlarla eşyalarınızı taşıtabilir ve onları harita üzerinde gerçek zamanlı olarak gözlemleyebilirsiniz.

Black Desert Online‘da harita üzerindeki bir noktaya tıklayarak doğrudan gitmek mümkün. Harita üzerinde toplayabileceğiniz bir şey gördüğünüzde, üzerine tıklarsanız karakteriniz gidip onu sizin için alabilir. Bu, şehirler ve harita üzerindeki tüm noktalar için geçerli.

Black Desert Online

Ayrıca oyun, karakterler, NPC’ler ve kendi karakteriniz arasında istediğinizde inceleyebileceğiniz karmaşık bir ilişkiler ağı da içeriyor. Bir karaktere tıklayarak onunla aranızdaki ilişkileri, diğer NPC’ler ile ilişkilerini ve kendi ilişkilerinizi görebilirsiniz. Diğer karakterlerle olan samimiyetiniz de oyun tarafından ölçülüyor. Bu sayede oyundaki tüm karakterlerle ilişkilerinizi yönetmeniz mümkün.

Black Desert Online

Black Desert Online‘ın çıkış tarihi konusunda gelen kesin bir bilgi yok. Öncelikle Kore ve Japonya’da yayınlanacak olan oyunun Avrupa ve Amerika’ya gelmesi 2015’i bulabilir.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. ahmetcan dedi ki:

    ulan indirme linki kayıt yeri nerde

  2. The Talking Dead dedi ki:

    Vay anasını, grafikler sağlammış hakikaten!

  3. Ali /TILSIM/Ameise dedi ki:

    Eger bu oyunun Pvp sistemi de cok guzel olursa.. Bu oyun piyasayi inletir.. Unutmayin ki bu tur oyunlarda Pvp sistemi cok ama coook buyuk bir faktordur.. Eger Pvp sistemi biz oyunculari tatmin ederse oyun karsiligini alir buzden..