Cabal Online 7. Yılını Kutluyor

Cabal Online 7. Yıl Dönümü

Ülkemizde de bir hayli popüler hale gelen MMORPG, Cabal Online Temmuz ayında 7. yılını kutluyor. Kutlamalar kapsamında Cabal Online oyuncuları bir dizi etkinliğe katılıp çeşitli ödüller kazanma şansını yakalayacaklar.

24 Temmuz tarihine kadar devam edecek olan 7. yıl dönümü etkinliklerinde oyuncular oyun içi ödüllerin yanı sıra çeşitli oyun gereçleri de kazanacaklar:

  • Giriş Piyangosu – Ödül kurrasına katılmak için sadece giriş yapmanız yeter!
  • Boost Etkinliği – duble exp haftasonları, her haftasonu her şey 100% artar!
  • Canavar Avlamak – canavarları avla, ödülleri al! Ve daha da fazlası, kendini canavarları avlarken ki videonu kaydet, onu Youtube’a yükle, resmi forum sayfalarında paylaş ve Ozone oyun ekipmanları kazan!
  • Topla / Değiştir – çiftlik Kupaları, onları ödül için açın yada onları NPC’ye götürün ve daha iyi hediyeler kazanan daha iyi bir item haline dönüştürün! Çiftlik Kupalarındayken veya NPC ile konuşurken , veya ödülünü alırkenki videonuzu kaydet, Youtube’a yükle, resmi forumlarda paylaş ve Ozone oyun ekipmanları kazan!
  • Upgrade Etkinliği – bu şansı SIGMetal- sınıfı güçlü bir silah yaratmak için yakalayın! Eğer etkinlik silahlarından herhangi birini +13’e yükseltmeyi başarırsanız o kalıcı bir item haline dönüşecektir!
  • Hediye Paketleri – hediye paketlerinizi item mağazalarından ücretsiz alabilirsiniz!

Cabal Online 7. yıl etkinlikleri hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Cabal Online incelemesi için tıklayın.

Cabal Online: Rising Force Tanıtım Videosu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir