Cabal Online Episode 9: Rising Force Hazır

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

Cabal Online Episode 9 Rising Force

Avrupanın önde gelen free to play oyun yayımcılarından Games-Masters.com, bugün Cabal Online için büyük güncelleme paketi Episode 9: Rising Force’un hazır olduğunu açıkladı. Oyuncularının bu yeni büyük güncellemenin tadını İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca ve tabii ki Türkçe de çıkarabileceklerini bildirdi.

Games-Masters.com Cabal Online‘nın güncellemesi, Arcane Trace – Gizemli İzler’in çıkışından sadece 3 ay sonra, yeni paketi duyurmaktan mutluluk duyuyor.

Episode 9: Rising Force oyuna heyecan verici yeni özellikler sunuyor, yeni PvP sistemi, muhteşem bir yeni dungeon ve yenilenmiş bir skill sistemi.

Episode 9: Rising Force diğerlerinin yanı sıra, aşağıdaki özellikler getiriyor:

  • Yeni savaş sistemi eklenecektir – yeni savaş alanı ile birlikte sıralamalı serverlar arası 1v1 günlük PvPsavaşı geliyor.
  • Yeni bir dungeon ekleniyor, Tower of the Dead B3F – şimdiye kadar ki en zor grup dungeon’ı!
  • Skill sistemi yenilenecektir ve yeni skill’ler ekleniyor; Domination, Silence, Dodge, Pierce, Immunity, Evasion ve Damage reflections!
  • Yeni combat skill’leri eklenecektir.
  • Stat sistemi değişecek, ve canavarların dayanıklığı yükseltilecektir.
  • Büyük sayıda yeni kahramanlıklar eklenecektir.
  • Craftcılar için yeni Essence Rune eklenecektir.
  • Honor ve Bringer Title’leri değişecektir.

Cabal Online macerasına başlamak veya devam etmek isteyen oyuncular, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca veya Türkçe resmi web sitesini ziyaret ederek bugün kayıt olup ve oynamaya başlayabilirler http://www.cabalonline.com.

Cabal Online incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar