Cabal Online Episode 9: Rising Force Hazır

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Cabal Online Episode 9 Rising Force

Avrupanın önde gelen free to play oyun yayımcılarından Games-Masters.com, bugün Cabal Online için büyük güncelleme paketi Episode 9: Rising Force’un hazır olduğunu açıkladı. Oyuncularının bu yeni büyük güncellemenin tadını İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca ve tabii ki Türkçe de çıkarabileceklerini bildirdi.

Games-Masters.com Cabal Online‘nın güncellemesi, Arcane Trace – Gizemli İzler’in çıkışından sadece 3 ay sonra, yeni paketi duyurmaktan mutluluk duyuyor.

Episode 9: Rising Force oyuna heyecan verici yeni özellikler sunuyor, yeni PvP sistemi, muhteşem bir yeni dungeon ve yenilenmiş bir skill sistemi.

Episode 9: Rising Force diğerlerinin yanı sıra, aşağıdaki özellikler getiriyor:

 • Yeni savaş sistemi eklenecektir – yeni savaş alanı ile birlikte sıralamalı serverlar arası 1v1 günlük PvPsavaşı geliyor.
 • Yeni bir dungeon ekleniyor, Tower of the Dead B3F – şimdiye kadar ki en zor grup dungeon’ı!
 • Skill sistemi yenilenecektir ve yeni skill’ler ekleniyor; Domination, Silence, Dodge, Pierce, Immunity, Evasion ve Damage reflections!
 • Yeni combat skill’leri eklenecektir.
 • Stat sistemi değişecek, ve canavarların dayanıklığı yükseltilecektir.
 • Büyük sayıda yeni kahramanlıklar eklenecektir.
 • Craftcılar için yeni Essence Rune eklenecektir.
 • Honor ve Bringer Title’leri değişecektir.

Cabal Online macerasına başlamak veya devam etmek isteyen oyuncular, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca veya Türkçe resmi web sitesini ziyaret ederek bugün kayıt olup ve oynamaya başlayabilirler http://www.cabalonline.com.

Cabal Online incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. Mehmet dedi ki:

  Teşekkür ederiz…