Divine Souls’a Geri Sayım

Bu yazı 14 yıl önce eklendi.

Divine Souls

MMOSite tarafından yılın en beklenen oyunu olarak belirlenen Divine Souls, 14 Aralık tarihinde yine bir open beta için kapılarını oyunculara açıyor.

Daha önceki betasına katılıp tecrübe etme şansına eriştiğim oyun, hızlı oynanışı ve kombo mantığı üzerine kurulu skilleri ile keyifli bir oynanış sunuyor.

Son nesil MMORPG’ler arasında daha iyi grafikleri olan oyunlar görmüş olsam da, Divine Souls’a da grafik konusunda hakkını vermek gerek. Umarım oyunu önceki betada rahatsız edici bulduğum teknik problemlerden arındırmışlardır.

Oyunu denemek isteyenler halihazırda web sayfasından üye olup oyunu indirebilir ve beta için 14 Aralık’ı bekleyebilirler. Oyunu oynadıktan sonra daha önce denediğiniz hiç bir MMORPG’ye benzemediğini göreceksiniz ve büyük olasılıkla çoğunluğu kendisine bağlamayı başaracak.

İndirmek için: http://divinesouls.outspark.com/

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. SandaiKitetsu dedi ki:

    Oyun Müthiş birkaç eksik var yok değil onlar düzeltirip yeniden açılırsa ki açılacak deniyor süper ötesi olur. Şu sıra Dragon Nest oynuyorum ,resmen Divine Soul Çakması herşeyi aynı grafik hariç.kabak tadı veriyor resmen .divine ve cabal 2 den büyük beklentim var hayırlısı.