Divine Souls’a Geri Sayım

Divine Souls

MMOSite tarafından yılın en beklenen oyunu olarak belirlenen Divine Souls, 14 Aralık tarihinde yine bir open beta için kapılarını oyunculara açıyor.

Daha önceki betasına katılıp tecrübe etme şansına eriştiğim oyun, hızlı oynanışı ve kombo mantığı üzerine kurulu skilleri ile keyifli bir oynanış sunuyor.

Son nesil MMORPG’ler arasında daha iyi grafikleri olan oyunlar görmüş olsam da, Divine Souls’a da grafik konusunda hakkını vermek gerek. Umarım oyunu önceki betada rahatsız edici bulduğum teknik problemlerden arındırmışlardır.

Oyunu denemek isteyenler halihazırda web sayfasından üye olup oyunu indirebilir ve beta için 14 Aralık’ı bekleyebilirler. Oyunu oynadıktan sonra daha önce denediğiniz hiç bir MMORPG’ye benzemediğini göreceksiniz ve büyük olasılıkla çoğunluğu kendisine bağlamayı başaracak.

İndirmek için: http://divinesouls.outspark.com/

One comment

  1. Oyun Müthiş birkaç eksik var yok değil onlar düzeltirip yeniden açılırsa ki açılacak deniyor süper ötesi olur. Şu sıra Dragon Nest oynuyorum ,resmen Divine Soul Çakması herşeyi aynı grafik hariç.kabak tadı veriyor resmen .divine ve cabal 2 den büyük beklentim var hayırlısı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir