Divine Souls’a Geri Sayım

Bu yazı 10 sene önce eklendi.

Divine Souls

MMOSite tarafından yılın en beklenen oyunu olarak belirlenen Divine Souls, 14 Aralık tarihinde yine bir open beta için kapılarını oyunculara açıyor.

Daha önceki betasına katılıp tecrübe etme şansına eriştiğim oyun, hızlı oynanışı ve kombo mantığı üzerine kurulu skilleri ile keyifli bir oynanış sunuyor.

Son nesil MMORPG’ler arasında daha iyi grafikleri olan oyunlar görmüş olsam da, Divine Souls’a da grafik konusunda hakkını vermek gerek. Umarım oyunu önceki betada rahatsız edici bulduğum teknik problemlerden arındırmışlardır.

Oyunu denemek isteyenler halihazırda web sayfasından üye olup oyunu indirebilir ve beta için 14 Aralık’ı bekleyebilirler. Oyunu oynadıktan sonra daha önce denediğiniz hiç bir MMORPG’ye benzemediğini göreceksiniz ve büyük olasılıkla çoğunluğu kendisine bağlamayı başaracak.

İndirmek için: http://divinesouls.outspark.com/

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. SandaiKitetsu dedi ki:

    Oyun Müthiş birkaç eksik var yok değil onlar düzeltirip yeniden açılırsa ki açılacak deniyor süper ötesi olur. Şu sıra Dragon Nest oynuyorum ,resmen Divine Soul Çakması herşeyi aynı grafik hariç.kabak tadı veriyor resmen .divine ve cabal 2 den büyük beklentim var hayırlısı.